2703
2553
عنوان

خواهر شوهرم

767 بازدید | 42 پست

میخواد دختر۱۳سالشو عقد کنه میگه دیگه ازاین موقعیت پیش نمیاد. میگه پسر خیلی خوبیه عقد میکنه عروسیش میمونه برای ۲۰ سال این کار درسته؟ خواهر خودم ۱۴ سالش بود عقد کرد موند۱۹ عروسی کرد  حالا منم پشیمونم آخه  برای دختر خاستگار آمده بود خیلی خوب بود  تو تایپک اولم هس   من رد کردم حالا بنظرتون کار درستی کردم؟

ببخشید ولی دیوونگیه محضه

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

او چ خبره یعنی ۷ سال عقد بمونن ب مشکلاتش فکرنمیکنن خیلی سنش کمه چرا پیش نیاد از اینا بهتر هم پیش میاد

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2714
او چ خبره یعنی ۷ سال عقد بمونن ب مشکلاتش فکرنمیکنن خیلی سنش کمه چرا پیش نیاد از اینا بهتر هم پیش میا ...

فقط میخوان شوهر بدن عقل ندارن فکر کنن 

بعد انگار پسره پاک میمونه هم دختر رو دستمالی میکنه هم بیرون عشقو حال اخرم با ی بچه جدا میشن

😏
2706