2328
2330
عنوان

خواهر شوهرم

753 بازدید | 42 پست

میخواد دختر۱۳سالشو عقد کنه میگه دیگه ازاین موقعیت پیش نمیاد. میگه پسر خیلی خوبیه عقد میکنه عروسیش میمونه برای ۲۰ سال این کار درسته؟ خواهر خودم ۱۴ سالش بود عقد کرد موند۱۹ عروسی کرد  حالا منم پشیمونم آخه  برای دختر خاستگار آمده بود خیلی خوب بود  تو تایپک اولم هس   من رد کردم حالا بنظرتون کار درستی کردم؟

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببخشید ولی دیوونگیه محضه

اسم کاربریم پارک چانیول عضو جنتلمن و جذاب اکسو هستش  🙄لاک پشت ها به خاطر سبک زندگی که دارن ۱۵۰ سال عمر میکنن میدونی سبک زندگیشون چیه ؟   این که سرشون تو لاک خودشونه نه  تو زندگی دیگران 😎

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2334

او چ خبره یعنی ۷ سال عقد بمونن ب مشکلاتش فکرنمیکنن خیلی سنش کمه چرا پیش نیاد از اینا بهتر هم پیش میاد

من یه مامان بیست سالم /مامان یه دختر ناز و فرفری دو ساله 👧/دختری که بعد اومدنش دنیام عوض شد 🥺 دورت بگردم که شکل خودمی شکموی مامان 🤩🦋                       دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
او چ خبره یعنی ۷ سال عقد بمونن ب مشکلاتش فکرنمیکنن خیلی سنش کمه چرا پیش نیاد از اینا بهتر هم پیش میا ...

فقط میخوان شوهر بدن عقل ندارن فکر کنن 

بعد انگار پسره پاک میمونه هم دختر رو دستمالی میکنه هم بیرون عشقو حال اخرم با ی بچه جدا میشن

😏
او چ خبره یعنی ۷ سال عقد بمونن ب مشکلاتش فکرنمیکنن خیلی سنش کمه چرا پیش نیاد از اینا بهتر هم پیش میا ...

منم همینو گفتم میگه نه دورو زمونه بده پیدا نمیشه حالا فردا عقدشه

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بیخیال تو رو خدا، تو بزار دخترت درس بخونه بره سر کار از کجا میدونی بهتر از این موقعیت واسش نمیاد؟؟ آخه دختر 13 ساله از شوهر چی میدونه؟ یعنی بچه هاتون این قدر زنونه رفتار میکنن که فکر ازدواجشون هستید؟ من که هر چی 13 ساله اطرافم دیدم هنوز فکر اسباب بازی و بازی کردن هستن

کاش خدا به اینجور پدر مادرها  هیچ وقت  فرزند نده  اون دختر الان باید عروسک بازی کنه خانم  به هیچ چیز دیگه ای نباید فکر کنه بجز درس و بازی  تمام

اطلاعاتی نداری  لایک نکن  ممنون که درک میکنی خانمها  عذت نفس خودتون رو پرورش بدید  حتما حتما یه حرفه یاد بگیرید  مستقل بشید صبح ها زودتر از خواب بیدار بشید  بخودتون احترام بزارید خودتون رو دوست داشته باشید من قوی خودتون رو باور کنید

نه اصلا کار درستی نیس

نابود کردن بچگی یه دختر به قیمت اینکه دیگه از این موقعیت پیش نمیاد 

نامزدی جتی زیادش سمه کی میتونه تضمین کنه اینا تو همین نامزدی که شش هفت سال طول میکشه خسته نمیشن از  هم یا دختره حامله نمیشه

الان وقت بازی و شور حال اون دختره خرابش نکنيد نامزد کنه نمیتونه تمرکز کنه روی درسش

و کلا خراب میشه 

جنایت نکنید

به جای اینکه منتظر باشم کسی بیاد زندگیم تغییر بده و خوشبختم کنه خودم باید دست به کار بشم و خودم خوشبخت ترین کنم