2726
عنوان

روزی دختری به تمام خواستگارانش جواب رد داد......

| مشاهده متن کامل بحث + 1745 بازدید | 112 پست
گول نوجوان ها و جوان ها نزنید ازدواج خیلم خوبه و کلی هیجان داره البته سن ازدواج دیگه از 20 تا 35 هست ...

من ۲۲ سالمه تو نی نی سایت میگم نیت کردم ازدواج کنم میگن کودک همسریه! 

خیلی دوست دارم تجربه خودتونیا اطرافیانتون از مهاجرت با من به اشتراک بزارین و کامنت کنین🧡💛💚💙💜

هم ازدواج خوبه هم مجردي 

اما چه نوع ازدواجي چه نوع مجردي داشته باشي مهمه

وقتي مجردي از يه سني به بعد تمام دوستات متاهل ميشن ديگه نميتوني باهاشون بري سفر خوب سخت ميشه ديگه ميخواي بري سفر اما كسي رو نداري باهاش بري مجبوري با تور بري

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی دوس نداری گاهی بدون این که که فکر بچه باشی خودت برا خودت آزاد بری سفر؟ من فکر این که نتونم برا ...

به این فکر کن که اون بچه قسمتی از وجود تو هست

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
بچه هامو جوری تربیت کردم که اصلآ اویزونم نیستن کاملآمستقلآ نه  من کلآ دوست دارم کنار خانوادم ...

بلاخره تا یه سنی اویز ادمه بچه تا بزرگ بشه حداقل چن سال اول همش باید رسیدگی کنی به بچه

یه کتاب کنترل خشم خریدم فک کنم تنها کاربردش اینه که هرکی اذیتم کرد پرتش کنم تو صورتش ایطوری خشمم مهار میشه؟🤨به قول سعدی شیرازی👈 سر دشمنتو به سر دشمن دیگرت بکوب که از دست هر دوتاشون خلاص بشی🤭😈 ولوم کن خوابوم میاد🥱
2728
گول نوجوان ها و جوان ها نزنید ازدواج خیلم خوبه و کلی هیجان داره البته سن ازدواج دیگه از 20 تا 35 هست ...

چی داشی میگی یه جوری میگه که انگار خودش نوجووون نبوده😏

هر کسی حق انتخابو داره و حق نظر و هم داره 

به این فکر کن که اون بچه قسمتی از وجود تو هست

درسته من خودم دلم پرپر میزنه برا یه دونه دختر ولی به تبعات ازدواج که فکر میکنم میگم ول کن چه کاریه

یه کتاب کنترل خشم خریدم فک کنم تنها کاربردش اینه که هرکی اذیتم کرد پرتش کنم تو صورتش ایطوری خشمم مهار میشه؟🤨به قول سعدی شیرازی👈 سر دشمنتو به سر دشمن دیگرت بکوب که از دست هر دوتاشون خلاص بشی🤭😈 ولوم کن خوابوم میاد🥱
یعنی دوس نداری گاهی بدون این که که فکر بچه باشی خودت برا خودت آزاد بری سفر؟ من فکر این که نتونم برا ...

من متاهلم اما بچه ندارم برنامه سفر تنهايي خارج از كشور هم دارم

اما واقعيت اينكه بعد از بچه نميتوني تنهايي بري سفر يعني ميشه ها خودت دلت نمياد دوستم دوتا بچه داره ميخواست تنهايي بره كيش اخرش طاقت نياوزد بچه هاشو با خودش برد 

بلاخره تا یه سنی اویز ادمه بچه تا بزرگ بشه حداقل چن سال اول همش باید رسیدگی کنی به بچه

الان بچه کوچیکم ۱سال و ۱۰ ماهشه

خیلی ازادو مستقله

دوست داره با برادر بزرگش وقت بگذرونه

وقتایی که کلاس دارم یا خوابه یا درحال بازی و ...

روی ۳تا کلاس اموزشی مجازی دارم

به همه کارهای انفرادی و خانوادگیم میرسم.

بایکم برنامه ریزی همه کار شدنیه.

لذت کنار فرزندانم رو با هیچ چیز عوض نمیکنم

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
من ۲۲ سالمه تو نی نی سایت میگم نیت کردم ازدواج کنم میگن کودک همسریه! 

نه دیگه 20 به بالا کم تجربه هستی اما بچه نیستی 

عضویتم به ۹۶ برمیگرده 😍😍😍۱ : ((دخترم نترس شوهر برات هست تو فقط زرنگ باش و با اعتماد بنفس ۲: عزیزم رمز موفقیت شما شوهر نیست اونیکه تو را به کمال می‌رسونه شوهر نیست وجود  خودت هست شوهر به شریک و یه همدم هست   ۳: کارت طلایی نی نی سایت طلاق نست🤔🤔🤔 طلاق آخرین راهه که همیشه براش وقت هست۴ :تصمیم گرفتی توافقی جدا بشی بچه ها چی؟؟؟؟ اونا هم تصمیم گرفتن نطرشون مهم بود برات ؟؟؟؟ ۵: اون چیزهایی را شما ندارید من پزوشو نمی‌دم عادت دارم از داشته هام میگم هیچ  ادعایی هم ندارم من از نداشته هام فاکتور میگیرم تا حال دلم بد نشه ۶: زنان سختی کشیده زنان قوی هستن که یاد گرفتن بجنگند و  خودشون از پس همه ی مشکلات شون بربیاند اما همه فکر میکنن خوش شانس هستن  )).
من متاهلم اما بچه ندارم برنامه سفر تنهايي خارج از كشور هم دارم اما واقعيت اينكه بعد از بچه نميتوني ...

همینه دیگه این خودش یه بحران بزرگه که نتونی دیگه تا مدتها برا خودت زندگی کنی

چی داشی میگی یه جوری میگه که انگار خودش نوجووون نبوده😏 هر کسی حق انتخابو داره و حق نظر و هم داره&n ...

خب عزیزم میگم ازدواج بد نیست و گرنه الان من و شما نبودیم ما هم حاصل ازدواجیم

عضویتم به ۹۶ برمیگرده 😍😍😍۱ : ((دخترم نترس شوهر برات هست تو فقط زرنگ باش و با اعتماد بنفس ۲: عزیزم رمز موفقیت شما شوهر نیست اونیکه تو را به کمال می‌رسونه شوهر نیست وجود  خودت هست شوهر به شریک و یه همدم هست   ۳: کارت طلایی نی نی سایت طلاق نست🤔🤔🤔 طلاق آخرین راهه که همیشه براش وقت هست۴ :تصمیم گرفتی توافقی جدا بشی بچه ها چی؟؟؟؟ اونا هم تصمیم گرفتن نطرشون مهم بود برات ؟؟؟؟ ۵: اون چیزهایی را شما ندارید من پزوشو نمی‌دم عادت دارم از داشته هام میگم هیچ  ادعایی هم ندارم من از نداشته هام فاکتور میگیرم تا حال دلم بد نشه ۶: زنان سختی کشیده زنان قوی هستن که یاد گرفتن بجنگند و  خودشون از پس همه ی مشکلات شون بربیاند اما همه فکر میکنن خوش شانس هستن  )).

دو سه تا دوستام این شرایط رو دارن ولی به شدت علاقه دارند ازدواج کنند و از خودشون بچه داشته باسن 

خب من برای خودم قرمه سبزی درست کنم هم بوی پیاز داغ و سبزی میگیرم دیگه 

انشاله قسمت همه مجردا بخت خوب که باهاش برن مسافرت و عشق دنیا رو بکنند و هیچوقت خیانت نببینند

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
الان بچه کوچیکم ۱سال و ۱۰ ماهشه خیلی ازادو مستقله دوست داره با برادر بزرگش وقت بگذرونه وقتایی که ...

ولی خواهر زاده من ۸ ماهشه از روز تولدش تا الان بدآرومه خواهرم نابود شده از افسردگی اون یه دختر شاغل بود که خونه نشین شد سر بچه دچار افسردگی مفرط شده همه که مث بچه های شما نیسن بعضی از بچه ها پیر میکنن آدمو نوزاد رو هم که نمیشه گفت بسته به تربیت داره اخه، بعد بارداری کلی بدنش ترک پوستی گرفت خیلی خواهرم افسردست خیلی پشیمونه از این زندگیی که ساخت

2706