2726
عنوان

روزی دختری به تمام خواستگارانش جواب رد داد......

| مشاهده متن کامل بحث + 1745 بازدید | 112 پست
مخالفم، مگه آدم  تو این دنیا اومده  که همش راحتی  و بخور و بخواب داشته باشه  آدم ...

احسنت    

یه سریا واقعآ بی مسئولیت و تنبلن    از طرفی اگه آدم عاقل باشه سبک زندگی ش درست باشه    ازدواج خوبی هم میکنه و خیلی مشکلات ش حل میشه       

هرچند ازدواج نکردن واقعآ آخرش تو پیری حسرت داره 

..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج بخشی از زندگی نیست  ازدواج صرفا یک انتخاب زندگیه  یکی ممکنه انتخابش کنه که قابل ا ...

امضات حق خالصه

هرکی هرجور دوست داره میتونه زندگی کنه😉     بیاین باهم مهربون باشیم به نظرم هم احترام بزاریم و نظرمونو محترمانه و بدون تندی بگیم😘💙🌌بر خلاف همه کاربر جدید😂قبلنا عضو نبودم فقط میخوندم😅
بله به شدت موافقم  ازدواج چیزی جز مانع پیشرفت نیست از نظر من

اگه شوهر حامی ادم باشه اتفاقا بهترین محرکه برا رسیدن به هدف

خدایا...! چه یافت آنکه تو را گم کرد، و چه گم کرد آنکه تورا یافت؟:)  ولله ولله ولله از مهم‌ترین شئون عاقبت به خیری رابطه‌ی قلبی ، دلی و حقیقی ما با این حکیمی‌ست که امروز سکان انقلاب را به دست دارد... و در قیامت خواهیم دید مهم‌‌ترین محور محاسبه این است... (شهید قاسم سلیمانی)                                                
2728
بالاخره جای عشق کنارش خالیه هر چی هم داشته باشه بازم جای یه چیزی خالیه پس موافق نیستم

والا

الان کاربر پزشک و کارمند بانک داشتیم که از تنهایی مینالیدن 

از اینکه میخوان عشق داشته باشن تو زندگی

میخوان تشکیل خانواده بدن ولی دیر شده

نه موافق نیستم چونکه همیشه جوان نیست من بعنوان کسی که 3 سال خونه ی مستقل داشتم هیچ وقت از متاهلی پشیمان نیستم تا 30 مجرد باشیم یه چیزی اما بعدش یه همدم میخایم. نه آقا بالا سر و خانواده ی شوهرم فامیل بحساب میان مشکلات را مدیریت میکنم از بودن شون در کنار زندگیم تا حدودی که باید باشن احساس خوشحالی دارم

عضویتم به ۹۶ برمیگرده 😍😍😍۱ : ((دخترم نترس شوهر برات هست تو فقط زرنگ باش و با اعتماد بنفس ۲: عزیزم رمز موفقیت شما شوهر نیست اونیکه تو را به کمال می‌رسونه شوهر نیست وجود  خودت هست شوهر به شریک و یه همدم هست   ۳: کارت طلایی نی نی سایت طلاق نست🤔🤔🤔 طلاق آخرین راهه که همیشه براش وقت هست۴ :تصمیم گرفتی توافقی جدا بشی بچه ها چی؟؟؟؟ اونا هم تصمیم گرفتن نطرشون مهم بود برات ؟؟؟؟ ۵: اون چیزهایی را شما ندارید من پزوشو نمی‌دم عادت دارم از داشته هام میگم هیچ  ادعایی هم ندارم من از نداشته هام فاکتور میگیرم تا حال دلم بد نشه ۶: زنان سختی کشیده زنان قوی هستن که یاد گرفتن بجنگند و  خودشون از پس همه ی مشکلات شون بربیاند اما همه فکر میکنن خوش شانس هستن  )).
ازدواج بخشی از زندگی نیست  ازدواج صرفا یک انتخاب زندگیه  یکی ممکنه انتخابش کنه که قابل ا ...

من خانم خیلی مسنی میشناسم که انتخاب کردن ازدواج نکنن و حالا که پیر شدن همشون میگن اشتباه کردیم

خیر

کاملآ مخالفم

متاهلم

بوقرمه سبزی نمیدم چون به خودم میرسم

کهنه نشستم چون مای بی بی داره

خیانت ندیدم چون انتخابم درست بوده

غر خانواده همسر نشنیدم چون حد حدودهارو مشخص کردم

از جاری چیزی ندیدم چون ندارم

از زندگی لذت میبرم چون سرگرمم.

دستم تو جیبمه چون مدرس کارهای هنری ام

پس انداز دارم چون همسرم کاری به درامدم نداره

از زندگی راضی ام چون خدارو دارم.

اوکی🤭🥰

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  

هرکس می‌تونه برای زندگی خودش تصمیم بگیره . این متن با تفکرات من همخونی نداره با انتخاب مناسب همسر متاهلی رو به مجردی ترجیح میدم . این سفر و تفریح و کار و زندگی در کنار کسی که دوسش داری خیلی شیرین تره . همین آشپزی که با تنفر ازش تو این متن گفته میشه برای من بهترین لذت رو داره اینکه با عشق غذا میپزم و کسایی که دوستشون دارم اون غذا میخورن حس خیلی خوبی بهم میده . همش به نوع دید ما به اتفاقات بر میگرده

انسان جفت آفریده شده انسانی که تنها زندگی کنه به تکامل خلقت نمیرسه این نظر منه نظر هر کس محترمه مخالفین ریپ نزنن حوصله ندارم

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔

اینکه آدم به این درک از زندگی برسه که بتونه بهترین انتخاب و در بهترین زمان زمان برسه عالیه 

ازدواج کردن هم یک انتخاب نه اجبار از ترس تنهایی یا .....

یک دونه صلوات واسه همه ی دلتنگا

ازدواج مانع پیشرفت نمیشه 

اگه می‌بینید کسی میگه شوهر کردم نتونستم پیشرفت کنم .

داره دنبال بهانه ای میگرده برا تنبلی و کم کاری خودش 

پس باور نکنید 

ی صلوات میفرستی برام 🙏 منتظر معجزه ی خدام 😍صدایِ قلبِ تو قشنگترین اهنگ دنیاس 💖 یه روزی میشینم تک تک تارای موهای فرتو میشمارم 💓کاش میشد صدات رو لمس کنم💕 یا نفس کشیدنتو بغل کنم 💞 وقتی ب شدت احساس دلتنگی میکنی یعنی یه نفر آرزوی دیدنتون داره 💟 ینی میشه الان آرزوی دیدن منو داشته باشی ؟ حتی فکر کردن بهش ضربان قلبم تند تر میکنه 💝 نمیدونم چرا بعد دیدنت هر جایی رو نگاه میکنم فقط چشای تو رو میبینم 💘 ینی میشه برآورده شی ؟ 💌 میشه 💗خلاصه ک خدایا مرسی آفریدیش 🧡حالا هم لطف کن بزارش تو سرنوشتم که تا آخر عمرم دست از سپاس گذاری بر ندارم 💚 قول میدم مراقبش باشم ❤
2706