2328
2330

🔴روزی دختری به تمام خواستگارانش جواب رد داد و به قول امروزی‌ها ترشید!!!

تا آخر عمرش با دوستانش مسافرت رفت...

آرایش کرد...

مد روز را پوشید...

سرِ کار رفت...

پولهایش را پس انداز کرد...

ماشین و آپارتمانی شیک خرید

بدون صدای بچه و دستورات شوهر ادامه تحصیل داد و دکتری گرفت!

به کسی جواب پس نداد... خیانت شوهر را تجربه نکرد...

دروغ های مرد را نشنید.... کهنه بچه نشست...

موهایش بوی پیاز داغ و قرمه سبزی نگرفت...

مادرشوهرش پشت سرش صفحه نذاشت...

خواهرشوهرش براش پف نکرد و پشت چش نازک نکرد...

جاریش واسش کلاس نذاشت...

پوستش چروک نشد و جوان ماند و تا میتوانست از زندگی‌اش لذت برد....

چیه فکر کردی میخوام بگم تهش پشیمون شد؟😐نه بابا خیلیم بهش خوش گذشت🤗

تازه کنترل تلويزيون و کلید کولرم همش دست خودش بود😂والا عقلش كار كرده😝

برگرفته از کتاب "آقا بالا سر نخواستم"

با این متن موافقین؟؟؟

نه اصلا 

میشه لطفا برای اینکه یه بخت خوب نصیبم بشه دعا کنی یه همسر با ایمان واقعی یه کسی که واقعا بهم آرامش بده💕 عاشقم باشه  و خوشبخت شم باهاش.🥺😍..   هرکسی که داری این امضا رو میخونی لطفا برای اینکه عاقبت به خیر شم دعا کن 🙏🏻🌹

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره درست ترین کار ممکن و کرد

اسم کاربریم پارک چانیول عضو جنتلمن و جذاب اکسو هستش  🙄لاک پشت ها به خاطر سبک زندگی که دارن ۱۵۰ سال عمر میکنن میدونی سبک زندگیشون چیه ؟   این که سرشون تو لاک خودشونه نه  تو زندگی دیگران 😎
2051

وااالا بخداا عشق دنیارو کرده 😂💜

من یه مامان بیست سالم /مامان یه دختر ناز و فرفری دو ساله 👧/دختری که بعد اومدنش دنیام عوض شد 🥺 دورت بگردم که شکل خودمی شکموی مامان 🤩🦋                       دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

امروزی ها بیخود میکنن بگن ترشیده...

موافق با مخالف نیستم

سبک زندگیش اینجور بوده دیگه

__مو که سی تو زنُم وصله و جونُم تو سی کی زنی که مو ندونُم...؟// کِـی به انداختن ِ سنگ پیاپی در آب ، ماه را میشود از حافظه ی آب گرفت ؟! 🌵// همیشه عشق باشد همیشه برکت ^_^ //

موافقم 

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای اینکه به خوبی و خوشی هرچه زودتر عروسی بگیریم دعا کنین برام ؟؟؟ خسته شدم.تیکر عروسیمه.باردار نیستم.

نه 

چون تا اخر عمر نمیشه تنها موند

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

از اینجا تا خود ماه موافقم زندگی همین طوری قشنگه

اگر در واقع این مردان بودند و نه زنان که پریود می‌شدند آنگاه پریودی نشان آشکار برتری مردان به شمار می‌آمد، تزکیه نفس ماهانه‌ ای که به‌ معنای آن بود که تنها مردان می‌توانند به مقام کشیشی برسند، پیوندی زیست‌ شناختی با چرخه‌ های ماه و سیارات که معنای آن این بود که تنها مردان می‌توانند ریاضی‌ دان بشوند یا به طرح و نقشه گیتی پی ببرند، خونریزی نمادینی که تنها آنان را شایسته سلحشوری می‌ساخت!! زمان و مکان مناسبی برای جوونی نبود🖤🖤🖤🖤🖤 

نه

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX