2733
2734
عنوان

از دست شوهرم دلخورم... متاهلا بیاین

550 بازدید | 19 پست

دیشب که از بیرون برگشتیم و شام خوردیم،من داشتم سفره رو جمع میکردم اون نشسته بود رو مبل با گوشیش ور میرفت

من داشتم میرفتم سمتش که دیدم داره زیر چشمی منو نگاه میکنه و همزمان از تو صفحه اینستا بک میزنه میاد بیرون،تا من نشستم مشغول خوندن اخبار فوتبالی تو یکی از پیجا شد.

بهش گفتم من دیدم این حرکتتو،ازش چراشو پرسیدم طبق معمول همه مردا جواب سربالا داد،که این سوالا چیه میپرسی و من هیچکاری نکردم...

یه چیزی هم که فهمیدم اینه که هروقت دروغ یا پنهانکاری داره تند تند پلک میزنه و دیشب باز همین اتفاق افتاد.

منم بیخیال شدم خوابیدم

ولی فکر پنهانکاریای دیگش که میفتم یا مثلا بهم میگه من مسیجا و چتامو پاک میکنم که تو حساس نشی(با مشتری،خواهر،دوست...)دلم اشوب میشه

با اینکه من اصلا دست به گوشیشم نمیزنم.

نمیخوام دعوا راه بندازم

نمیخوامم خودمو با این جمله که همه مردا همینجورن تسکین بدم ولی دلخورم حالم خوب نیست تو رفتارمم معلومه

اه😔

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همه مردا یعنی بابات هم همینجوریه

الان چه ربطی به موضوع تاپیک داشت؟چرا فقط میخواین یه چیزی گفته باشین

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
2738
گوشیشو چک کن

وقتی پاک میکنه چطوری چک کنم

چک کن بابا

پاک میکنه اخه

رفاقتی باهاش برو جلو  سوال پیچ کنی بدتره

مثلا چطوری

الان چه ربطی به موضوع تاپیک داشت؟چرا فقط میخواین یه چیزی گفته باشین

ااتفاقاً به موضوع تاپیک ربط داشت که وقتی شما میگید همه مردا اینجوری یعنی پدر خودتون هم اینجوریه دیگه و هیچ مردی هیچ زوجی هیچ چیز پنهانی از همدیگه نباید داشته باشند اگر پنهان‌کاری توی اون زندگی هستش اون زندگی از پایه و اساس ویرانه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2706