2737
2734
عنوان

مذهبی ها بیاین لطفا🙏

293 بازدید | 57 پست

شوهرم روزی که اومد در خونه ی ما از نطر دینی و مذهبی با من هم تراز بود

ساده و خنگ دوستاش از خودش بدتر وقتی ازدواج کردیم دوستاش روی مخش کار کردن الان کلا عوض شده 

من متنفرم از قلی..ن اما بیرون میریم با دوستاش دور از چشم من میکشه ...

و خانواده ام مذهبی هستن وضعیت هایی که میزاره باعث شده همه متنفر بشن ازش 

خیلی تلاش کردم عوض بشه اما دوستای نابابش خلق و خوش رو عوض کردن و یه ادم دیگه شده 

به من  و بچه هام اهمیت نمیده اما ۲۴ساعت وقتش واسه دیگران 

دوتا برادرن داداشش بهترین خونه و زندگی رو واسه بچه اش فراهم کرده اما من پدرم خونه واسمون گرفت 

تو خونه بدرفتاری میکنه و بد دهن 

اما بیرون هر کی میبینتش فکر میکنه فرشته هست

موندم قابل تغییر هست یا نه

سلام.

قل...ون ربطی به مذهبی بودن نداره

مگه هرکی بکشه بی مذهبه.

این حرف درست نیست

اما اینکه ایشون رفیق بازی میکنن کار خوبی نیست به مشاور مراجعه کنید تاباهش صحبت کنید.

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت و از خودت فراری نکن 

خیلی ها قلیون می‌کشن خيلی ها سیگار 

هروئین که نمی‌کشه شرمساری 

اینم بهت بگم هیچ کس نمیتونه کس دیگه ای رو تغییر بده 

بدترش نکن 

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2728

۹۹درصد تلاشم این هست که عوض بشه ۱درصد فکر طلاق هستم 

با خانواده ام دشمن خونی هست در صورتی که در همه حال هوامون رو دارن 

۶سال هیچ خریدی واسه خودم نرفتم چون گفتم ادیت نشه و فشاری رو تحمل نکنه اما وضعیتون روز به روز بدتر میشه الان بلاکش کردم 

منفور شده واسم

هر روز یه وصعیت میزاره شماره ی کل فامیلمون رو داره 

آبروم رو برده 

من واسه خودم ارزش قایلم اما میره عکس داییم رو میزاره وصعیتش .داییم ادم حسابش نمیکنه اما همه رفتارش مشخص که می خواد روی مخ من و خانواده ام راه بره

نمیدونم مشکلش با من چیه

سلام. قل...ون ربطی به مذهبی بودن نداره مگه هرکی بکشه بی مذهبه. این حرف درست نیست اما اینکه ایشون ...

نمیدونم بی مذهب هست یا نیست اما میدونم سفارش شده قلیون استعمال نشه 

من خودم رو برتر نمیدونم اما سوال مذهبی دارین از عالم بپرسید نه من

من خودم به شخص مخالفم

نظر شما هم محترمه

نمیدونم بی مذهب هست یا نیست اما میدونم سفارش شده قلیون استعمال نشه  من خودم رو برتر نمیدونم ام ...

کی سفارش کرده؟

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2738
شوهرت و از خودت فراری نکن  خیلی ها قلیون می‌کشن خيلی ها سیگار  هروئین که نمی‌کشه شرمساری ...

شرمسار بودنم از قلی.. نیست 

اما روز اول همه ی این ها رو بهش گفته بودم و قبول کرده 

من یه ادم می خواستم که عقاید منو قبول کنه 

اینکه که گفتید عوض نمیشه بیشتر داغونم کرد😭😭

نمیدونم بی مذهب هست یا نیست اما میدونم سفارش شده قلیون استعمال نشه  من خودم رو برتر نمیدونم ام ...

بله

استعمال نشه

ولی نه گناهه

نه حرام

برای ضررش گفته میشه.

بهشون گیر ندید زیاد

امروز قلیونه فردا هزار چیز دیگه

از راهش وارد شید

خواهرانه میگم

محدودیت زیادو ازادی زیاد هردو بده.

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
شرمسار بودنم از قلی.. نیست  اما روز اول همه ی این ها رو بهش گفته بودم و قبول کرده  من یه ...

هیچ کس عوض نمیشه تا خودش نخواد 

خودتو اذیت نکن نهایت به زبون بگیر  بگو هر دقت خواستی تفریحی بکشی من مشکل ندارم ولی وضعیت نذار 

یه جور به زبون بگیر 

آره نده تيشه بگير که بدتر میشه 

واسه اطلاعات بیشترتون با عالم دینی مشورت کن حضرت علی (ع)

خواهر من یه چیز بگم ناراحت نمیشی؟ 

2706