2726

دوستان من ۲۴ سالمه مادرم میگه مهر ماه حتما برو دانشگاه کنکور هم امسال ندادم میخوام براساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته دانشگاه پیام نور تو رشته روانشناسی بکنم وقتی دفترچه انتخاب رشته اومد اونجا انجام بدم؟ بعد فقط میخوام روانشناسی رو تو دفترچه بنویسم امکان داره اصلا قبولم نکنن؟

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
قبول میکنن

میترسم قبولم نکنن امسال رو هم از دست بدم

یعنی ظرفیت رشتش پر بشه

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قبول میکنن ولی اگه ثبول نشدی برو بپرس احتمالا تکمیل ظرفیت میگیرن برا اون ثبت نام کن. برو از اموزش بپ ...

تکمیل ظرفیت همونیه که بهمن ماه ثبت نام میکنن؟

میترسم قبولم نکنن امسال رو هم از دست بدم یعنی ظرفیت رشتش پر بشه

نترس بابا 

اگه هم یه درصد قبول نکنن برو بقیه واحدا ثبت نام کن 

ولی قبول میکنن الکی دنبال استرسی

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
نترس بابا  اگه هم یه درصد قبول نکنن برو بقیه واحدا ثبت نام کن  ولی قبول میکنن الکی دنبال ...

اخه من دانشگاه نرفتم از جور چیزها سر در نمیارم برا همین پرسیدم😂

اونم هست ولی من دانشگاه که بودم یه سری اوسط مهر تازه اومن ثبت نام اونا با تکمیل ظرفیت اومده بودن. پی ...

اهان فهمیدم ممنونم از راهنماییت🙏

روانشناسی هم چون کلا جز رشته های پر متقاضی هست ظرفیتش زیاده

خدارو شکر