2328
2298

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

اولین نکته ای که باید موقع مطرح کردن یه موضوع بدونید اینه که ما علم غیب نداریم.

پس یا تاپیک نزنید یا اگه میزنید کامل توضیح بدید

با تشکر

باز این چه شورش است که در خلق عالم است...🖤⁦🕯️⁩           «DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست.چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈 جان من است او ⁦♥️⁩مولانا♥️⁩⁩مردی که بی‌بال پرواز کرد⁩⁩🦋یک عدد مینی مولوی‌شناس📚  دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩ «بزار» نه و «بذار»(عکسا رو میگم)❌مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩

منم بگم کدوم یا بسه

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️