2733
2734
عنوان

تاحالا عاشق شدی از نوع واقعیش

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 52 پست

اره هنوزم بعد۵سال وقتی دستامومیگیره قلبم ازجاش کنده میشه بااینکه همسرمه هروقت بهم زنگ بزنه صدای نفساموخودمم میشنوم نمیدونم چرااینجوریم 

مگه میشه باشی وتنهابمونم....💜خداجونم معجزتوباتک تک سلولام حس کردم ایمانم بهت چندبرابرشده....💜
منم نداشتم ولی این حس الان ی ماهه ادامه داره ی ماهه کارم شده گریه

به نطرم بیشتر وابستگیه تا عشق

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

می‌دونی چیه به پای آدم اشتباه موندن خیلی اشتباهه ولی می‌دونی اشتباه تر از اون چیه؟

آفرین درجا زدن برای اون آدم اشتباهه 

آدم دنبال کسی میدوئه که تهش شرمنده پاهاش نشه 

ارزش خودتو بدون دیگه پیام نده و بکش کنار تا فراموشش کنی همیشه احساس همینطوری باقی نمی مونه بالاخره سرد میشی مطمئن باش حتی اگه عشقت واقعی باشه چون اون قدرتو ندونست اساسا عشق وقتی کامل میشه که هر دو طرف همو دوس داشته باشن عشق یک طرفه زود از یاد میره

تو شهری براش فریاد زدم که فریاد حکم اعدام و داشت ولی خوب لیاقت نداشت به درک!🖤🤍
2728
ارزش نداره  خودت فکر کن همه چی که علاقه نیست  منطقتو به کار بگیر

کنارش حالم خوب بود نمیخاستم این عشق و حس از دست بدم دل زدم ب دریا و هرکاری کردم ک بمونه نشد حتی جوابمو نمیده حتی خدافظی نمیکنه ک من بفهمم تکلیفم چیه

2738
می‌دونی چیه به پای آدم اشتباه موندن خیلی اشتباهه ولی می‌دونی اشتباه تر از اون چیه؟ آفرین درجا زدن ب ...

همینکارو کردم خودم تمومش کردم خسته شدم از بس کارم شده گریه گفتم قدرت عشق امتحان کنم حتی جوابمو نداد هم عشقمو از دست دادم هم غرورم

همینکارو کردم خودم تمومش کردم خسته شدم از بس کارم شده گریه گفتم قدرت عشق امتحان کنم حتی جوابمو نداد ...

حالا که از دست دادی پس دوباره به دستش بیار بازم بشو همون آدم مغرور خودتو غرورتو اعتماد به نفستو همشو جمع کن دوباره شروع کن فکر کن هیچ وقت این آدمو دوس نداشتی می‌دونم سخته ولی تو میتونی خودتو سرگرم کن منم درکت میکنم چون خودم هم کشیدم تایپیک آخرم و حالا بخونی میفهمی 

تو شهری براش فریاد زدم که فریاد حکم اعدام و داشت ولی خوب لیاقت نداشت به درک!🖤🤍
پس چرا کاری کرد ک باورش کنم من ک نمیخاستمش اون اومد جلو اون کاری کرد ک عاشقش بشم 

شما اشتباه نکردی طرفت ادمی نبوده که به ازدواج باهت فکر کنه دیده قصدت جدی فرار رو ترجیح داده الان هم سرش گرم یکی دیگه ست دفعه ی بعد سعی کن کسی که عاشق میشه شما نباشی طرف مقابل باشه هر وقت دیدی جونشو برات داد تازه اون موقع سعی کن دوسش داشته باشی نه عاشقش این جوری هر وقت گفت میخوام برم بگو برو به سلامت 

حالا که از دست دادی پس دوباره به دستش بیار بازم بشو همون آدم مغرور خودتو غرورتو اعتماد به نفستو همشو ...

میدونی قلبم نلرزید فقط بااومدن بودنش قلبم لرزید 

وقتی ی ماهه کارم شده گریه پس یعنی من عشق تجربه کردم 

اره همینکارو میکنم بهش گفتم بیا همو ببینیم ولی ج نداد گفتم شاید درست شه 

ولی میبینم مهم نیست براش پس باید قیدشو بزنم

2706