2726
چقد بد صحبت میکنید.گاهی وقتا خود طرف رو هم نمیشه ازش شناخت کامل پیدا کرد چه رسی به خونوادس. گاهی وق ...

گاهی وقتا

ولی من تا اینجا دیدم یا معاشرت نکردن و سریع عقد کردن

یا چیزایی دیدن و نادیده گرفتن

شما نمیتونید با ادم عادی معاشرت کنید و هیچی ازش متوجه نشید بعد یهو بعد ازدواج همه چیو بفهمید 

الان به هندونه توهین شد یا به کسانی که معتقدن ازدواج هندونه است 

اگر شما موافق تحقیق و معاشرت و تعقل قبل ازدواج هستید چرا بهتون بر خورد

😁
اره بابا بعضیا گیر ادم کثافت نیوفتادن ایشالله نیوفتن ادم تا مجرده خیلی حرفا میزنه و خیلی نظریه ها دا ...

دقیقا من خودم قنپزی نبود که در نکنم😂

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گاهی وقتا ولی من تا اینجا دیدم یا معاشرت نکردن و سریع عقد کردن یا چیزایی دیدن و نادیده گرفتن شما ...

من میگم باتحقیق تاحدی میشه از کلیات اخلاق یه ادم و خانوادش سردراورد‌با معاشرت هم معمولا شاید خود طرفو بشناسی خانواده رو زیاد نمیشه شناخت تمام اخلاقاشونو..

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
چ ربطی داره مادرشوهرا وقتی میان خواستگاریت قربون صدقت میرن تو دوران اشنایی هم ک نگم برات چقد مهربونن ...

مادرش دستش باز میکرد میگفت بیا سرت بزار رو دستم بعد عقدم اگر از میتونست لقمه ی دهنم در میاورد. خونم بهش بدن میخوره 

2728
من میگم باتحقیق تاحدی میشه از کلیات اخلاق یه ادم و خانوادش سردراورد‌با معاشرت هم معمولا شاید خود طرف ...

منم همینو میگم 

ولی این دلیل نمیشه بگم قبل ازدواج هیچی معلوم نمیشه

😁
اره بابا بعضیا گیر ادم کثافت نیوفتادن ایشالله نیوفتن ادم تا مجرده خیلی حرفا میزنه و خیلی نظریه ها دا ...

متاسفم براشون.راحت قضاوت میکنن.مگه میشه به این راحتی کل اخلاق کل خونواده طرفو شناخت

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
متاسفم براشون.راحت قضاوت میکنن.مگه میشه به این راحتی کل اخلاق کل خونواده طرفو شناخت

دقیقا موافقم باهاتون

مخصوصا آدمای صاف و ساده فکر میکنن همه مثل خودشونن

آدمای هفت خط کمتر سرشون کلاه میره

ببین خیلی وقتا واقعا نمیشه شش دنگ طرف و شناخت ازدواج کردن یک پروسه خیلی سختی ک تا وقتی زیر این سقف ن ...

من با مادرشوهرم اینا ی ساختمانیم به شوهرم همیشه میکفتم برادرت اخلاق خوبی داره خوبه ها من بدی ندیدم اصلا ولی واسه زندگی مسترک فرق داره ولی ی اخلاقی داره که من شش ساله اصلامتوجه نشدم اولی اونا میدونن  فردا تحقیف میکنن میکن عالی واقعا از بسرون همینه ولی تو زندگی مشترک اینطوری نیست

محاله بشه بشناسی من شیش ماه دوره اشنایی داشتیم که خانواده ها هم رفتو‌امد داشتن ولی در سکوت که کسی نفهمه. شیش ماه نامزد بودم یک سال عقد. بعدددد عروسی سر موضوعی منو شوهرم دعوا میکردیم که. به هر کی میگفتم. میگفت مگه کور بوده ندیده تو رو این مدلی  چرا ازت چیزی میخواد که اصلا نبودی. من یه دختر قرتی بودم  میخواست بشم عین مامانش زن داداش هاش  ابجیاش   چادرمسجدی.   از این مدل خب چرا همون اول نگفت. هی هم تعریفمو میکرد اون‌دوران دوست داشت ولی بعدش خیلی روزای بدی رو گذروندم. که اینایی که میان همچین تاپیکی میزنن ایشالله گرفتارش نشن اون وقت میفهمنن. اوه چقدر در اشتباه بودن.   بعد عروسی خیلی چیزا فرق میکنه