2726
اینا معتقدن ازدواج هندونه است  ولی ادم عاقل هندونه رو هم مدل این ادمها نمیخره

عزیز خوشحال شدم بر گشتی 

بخاطر نیاز مالی و نداشتن اختیار بیرون رفتن از خونه.تصمیم گرفتم نماز یا قران  برای اموات بخونم هر کی خواست در خواست بده اجرتون با خدا.الهم صلی علی محمد و علی محمد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اون حرفا بودپسر ه اگه بد جنس باشه هیچیشو‌نمبفهمی مورد داشتیم تو فامیل ۶ سال دوست بودن همه چی گل بلبل بوده  یک سال نامزد و باز هم همه چی خوب عقد کردن پسره خودشو نشون داده.  و در اخر طلاق گرفتن.  یا من هر چند شوهرم خوب از کجا میدونستم زن داداشش کرمممممه خالصه تو زندگیم یا داداشش فضوله. اصلا نشون نمیداد به قرانن تا بعد عروسیمون  

2728

چ ربطی داره مادرشوهرا وقتی میان خواستگاریت قربون صدقت میرن تو دوران اشنایی هم ک نگم برات چقد مهربونن وقتی عقد میکنی انگار باشوهرش ازدواج کردی انقد قضاوت نکن مردمو همه این مشکلو دارن

🌿💫رفیق!خدا‌حتمایه‌هدف‌برای‌رَنجِت.یه‌دلیل‌برای‌مُشکلاتِت‌ویه‌پادا‌ش‌برای‌باایمان‌بودنت‌درنظرداره:)♥️
اینا معتقدن ازدواج هندونه است  ولی ادم عاقل هندونه رو هم مدل این ادمها نمیخره

چقد بد صحبت میکنید.گاهی وقتا خود طرف رو هم نمیشه ازش شناخت کامل پیدا کرد چه رسی به خونوادس.

گاهی وقتا اجتناب ناپذیره بعضی مسائل.

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.

با اجازه ی اسی من یه سوال بپرسم

اگر یه خانوم ازدواج نکنه حالا یا فرد مورد نظر نباشه یا...

خودش میتونه احساس خوبی که توی ازدواج بقیه بهش میرسن( لذت ج ن س ی نه) برسه؟ چطوری؟

قبل ازدواج چشارو تا جایی میشه باز کرد

زیر یه سقف معلوم میشه

من با همسرم دوست بودم ۲نفر بودیم خانواده ای نبود مشکلاتی هم نداشتیم ۰ و۰ نهایت یه بحث کوچیک بود ولی زیر یه سقف خیلی داستان فرق داره هر دفعه دعوا کردیم سر خانواده ها بوده!

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
از اون حرفا بودپسر ه اگه بد جنس باشه هیچیشو‌نمبفهمی مورد داشتیم تو فامیل ۶ سال دوست بودن همه چی گل ب ...

دقیقا بعضی وقتا میبینی طرف خودت آتیش میندازه تو زندگیت الان دختر عموی بیچاره من انقد مادر موش دووند تو زندگیش دیگه پسره بی خیال شد بعد ۳ سال

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا

راست میگی. من جاریم به عمم در مورد مادرشوهرم خیلی گفته بود. وقتی شوهرم خاستگاری کرد عمم خیلی مخالفت کرد و خیلی گفت نه این کار نکن امااااااااا کو گوش شنوا...    بعد ازدواج فهمیدم اشغال تر از اونیه که جاریم میگفت. 

واقعا هم همین طوره 

من خواستگار داشتم مادر و خواهر طرف با اعتماد ب نفس اومده بودن نشسته بودن داشتن زیر و بم فامیل ما رو می‌پرسیدن داییاش چیکاره ن عموهاش خاله هاش اینا مشخصه چجوری خانواده ای هستن 

یکی بود خود طرف موقعیتش عالی ولی شنیده بودم یه عروسشونو اذیت میکنن 

یکی بود کلی ویلا داشتن چندتا مغازه پول رو پول پارو میکردن و دختر هم نداشتن ولی تو تحقیقات فهمیدیم یکم درمورد حجاب سخت گیرند 

یکی بود از بچگی منو دوست داشت وضع مالیشون از ما بهتر بود ولی وابسته ب پدر و مادرش بود 

من در مورد ازدواج سختگیرم . اینجوری نیستم ترازو بگیرم دستم ببینم خوبیاشون بیشتره یا بدیاشون . واسه من دوتا مورد بد یعنی جواب منفی ولی بعضیا ب کفه ترازو نگاه میکنن فقط

دقیقا بعضی وقتا میبینی طرف خودت آتیش میندازه تو زندگیت الان دختر عموی بیچاره من انقد مادر موش دووند ...

اره بابا بعضیا گیر ادم کثافت نیوفتادن ایشالله نیوفتن ادم تا مجرده خیلی حرفا میزنه و خیلی نظریه ها داره   

2706