2328

که بعد نیایین اینجا تاپیک بزنید و بد مادر شوهر پدرشوهرتونو بگید 

شاید سرنوشت من اینجوری رقم خورده باشه که تا آخر عمرم تنها باشم 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2343

اینا معتقدن ازدواج هندونه است 

ولی ادم عاقل هندونه رو هم مدل این ادمها نمیخره

اگر سوتفاهم ، بدجنسی و کم خردی یک دیوار باشد ما با هر کامنت  تصمیم میگیریم که آجر دیگری به دیوار اضافه کنیم یا از آن کم کنیم.  به از بین رفتن دیوار کمک کنیم.

تا با کفش کسی راه نرفتی قضاوتش نکن

حاجی حال یه ایران بده هرچی داشتیمو شکافتنش🖤                  "سکوت صدای مورد علاقه ی منه"   [intp]                             《به مردم میزنن تیر جنگی ، آب قطعه برق جیره بندی ، ما دنبال حقمونیم ، دست به دست تا سرنگونی✊》            

بدبختی اینه 

که آدمارو نمیشه شناخت

خیلیا هم به خود طرف اکتفا میکنن و به حرفاش

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
اینا معتقدن ازدواج هندونه است  ولی ادم عاقل هندونه رو هم مدل این ادمها نمیخره

اره واقعا من چرا خودم تو این مدت خواستگار داشتم متوجه شدم مادر پسره خیلی آدم ناجوریه و برا همین قبولش نکردم 

تا با کفش کسی راه نرفتی قضاوتش نکن

😂😂بیشتر قصدم نصیحت بود که تو انتخاب مون دقت کنیم قضاوت چیه

ما تحقیق کردیم  کامل گفتن خانومه تنهایی دوتا پسرشو بزرگ کرده خانومههه مهربونه متشخصه.... ...

باید باهاش رفت و آمد می کردی 

ببین خیلی وقتا واقعا نمیشه شش دنگ طرف و شناخت ازدواج کردن یک پروسه خیلی سختی ک تا وقتی زیر این سقف نرفتی نمیتونی با اخلاق طرف آشنایی کامل پیدا بکنی هرچقدرم تو تحقیق کنی چشم تو باز بکنی امکان داره یه سری چیزارو واقعاً تا وقتی که زیر یک سقف نری متوجه نشی یه سری چیزا هست که به نظر آدم این همه بزرگ نمیاد ولی بعدا متوجه شم میشی

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
اینا معتقدن ازدواج هندونه است  ولی ادم عاقل هندونه رو هم مدل این ادمها نمیخره

نه گلم بعضیا دو رو هستن تاقبل اتمام کار حتمااا خودشونو نشون نمیدن حتی اگه سالها بگذره دیدم که میگم

Doll Face 😍😍😍
مادر شوهرت خودشون رو نشون نمیدن تا خرشون از پل بگذره  مادر شوهر عجوزه ی من روز بعد عروسی تازه ...

من مجردم

2344
2052
2037
2108