2726

من یه مدت انجام میدادم آلفاهارو خیلی خوب بود ناخوداگاه از گناهم دورم کرد ولی یه گناهی کردم بعد اون الهاماتم ضعیف یا قطع شد الان میخوام باز شروع کنم

گفتم ببینم کسی تجربه مشابه داشته؟

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بیخیال نگید که به اینا باور دارید

خب تو باور نکن

والا من اصراری ندارم کسی باور کنه تاپیک زدم اونایی که شرکت کردن بیان فقط نه الباقی

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
یعنی چی گناهت دپرت کرد

من فکر میکنم از اون باشه 

من روزی 3 بار الفا انجام میدادم ناخوداگاه از خیلی چیزا دور شدم خودمم نفهمیدم یهو چیشد

مثلا درصد غیبت و تهمت و فحش و دروغ یا قضاوتم یهو ااز صد در صد شاید شد یک الی پنج درصد نهایت 

حسمم خیلی خوب بود ولی خب یه کار نادرستی کردم فکر میکنم شاید از اون بود البته تمریناتم یه مدتی گذاشتم کنار 

الان دوباره میخواستم شروع کنم گفتم ببینم کسی بوده اینطور باشه؟ چون منم با امیرهمتی تو همین نی نی سایت از بچه ها شنیدم اشنا شدم

جوری بود که بشه شخصی رو بکشیم طرف خودمون؟؟؟😬😅 یا فکرای خودمونو بهش القا کنیم😬🙈😄 خدایا ببین به ...

ببین شاید بشه یه تاثیراتی گذاشت ولی زوری کاری نکن یعنی نگو خدایا این ادم بیاد اگه نیاد من دیگه بدبخت عالمم و دیگه هیچ ادم خوبی نیست!

من خودم یکیو از خوشم میاد از وقتی تمرینات انجام دادم اصلا نمیدونستم خونه شون کجاست خدا شاهده

ولی اتفاقی از رو یه عکس رفتم یه جایی بعد یهو محل زندگیشو فهمیدم... امکان دیدارمون صفر بود یعنی اگه میخواستم ببینمش باید میرفتم محل کارش ولی بنا به دلایلی دوست نداشتم برم اونجا اصلا و ابدا 

ولی همین چند هفته پیش خیلی اتفاقی یهو اصلا یه چیزی بهم گفت برو فلان جا ... رفتم و از دور از صدای ماشین توجهم جلب شد دیدم اونه 

هر چند همو ندیدیم خیلی سریع بود ولی امکانش صفر بود و .... خیلی چیزای دیگه درکل میخوام بگم قبلا اینا نبود الان هست  البته من تله پاتی نکردم باهاش چون هنوز بلد نیستم

چیه ؟؟؟ واسه وسواس فکری و اینا خوبه ؟

بنظرم میتونه موثر باشه 

چون ضمیرخوداگاه تو حالت الفا خاموش میشه و میتونیم به ناخوداگاه مون دسترسی پیدا کنیم

یاا پنج تننن😳😳😳 الان که تله پاتی بلد نیستی پس چطوری این اتفااقا افتاااد

حاالا هفته پیشم یه چیز دیگه اتفاق افتاد

ولی چون ازش مطمئن نیستم نمیدونم واقعا خودش بود یا نه 

اما خیلییییییییییییی عجیب بود برام خیلی خیلی عجیب

2706