2297
2330

همش خانواده شوهر و خیانت و حرفای خاله زنکی...

ی مدت اینجا بودم خودمم داشتم مبتلا میشدم از این تاپیکا میذاشتم

برام خیلی سواله مجردا اینجا چکار میکنن دیگه

نی نی سایت چندین ساله همینه تا بوده همین بودع

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

ما مجردا از تجربیات بقیه استفاده میکنیم

البته قبول دارم گاهی وقتا تأثیر منفی روی روح و روان آدم میذاره

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
2051

وای منممم 

هیچ کس نمیداند بعد از خداحافظی به چه چیزی مبتلا میشویم:)!                                          لایکم به هیچ عنوان نکنید ، درخواست دوستی هم پذیرفته نمیشود!                                              دعاکنید به خواسته های دلم برسم،توی بدترین قسمت های زندگیم گیر افتادم و کاری از پیش نمیره و حالم رو بد کرده!                                                                                          

از اول همین بود 

حاجی حال یه ایران بده هرچی داشتیمو شکافتنش🖤                  "سکوت صدای مورد علاقه ی منه"   [intp]                             《به مردم میزنن تیر جنگی ، آب قطعه برق جیره بندی ، ما دنبال حقمونیم ، دست به دست تا سرنگونی✊》            

مجردا ی موز برمیدارن میشینن ی گوشه میخورن

کاری از دستمون بر نمیاد

__مو که سی تو زنُم وصله و جونُم تو سی کی زنی که مو ندونُم...؟// کِـی به انداختن ِ سنگ پیاپی در آب ، ماه را میشود از حافظه ی آب گرفت ؟! 🌵// همیشه عشق باشد همیشه برکت ^_^ //
تاپیک بغلی یک‌دخترمجرد نوشته مامانم با دوست پسرش میخواد ازدواج کنه من و بابامم‌دعوت کرده😂😂

اون که معلوم نیست دختر بچه هستش یا پسر بچه کم سن و سال که دنبال جلب توجه

اسم کاربریم پارک چانیول عضو جنتلمن و جذاب اکسو هستش  🙄لاک پشت ها به خاطر سبک زندگی که دارن ۱۵۰ سال عمر میکنن میدونی سبک زندگیشون چیه ؟   این که سرشون تو لاک خودشونه نه  تو زندگی دیگران 😎
به نظر میاد مشکلات کمه توی این شرایط بد اقتصادی که همه چسبیدن ب رفتار خانوااه شوهر

بعضیا واقعا مشکل دارن هیچ کسم ندارن حرف بزنن باهاش اینجا تنها جاییه مع میشه خودشوتو خالی کنن نی نی سایت الان چند ساله اینجوریه همین جوریم میمونه

هرکی لایک کنه فوشش میدم❤️😡هیچ کس لایک نکنه ❤️لایک نکنین عزیزان خانواده ❤️ لایک نکن بدم میاد😡 درخواست دوستی ندین لطفا