2726
عنوان

چرا انقد همه از شوهرشون مینالن

| مشاهده متن کامل بحث + 1993 بازدید | 200 پست

چون فضا فضای درد و دله میان مشکلاتشونمیگن راهنمایی بخوان اینجوری به نظر میرسه وگرنه خیلیا هم هستن از شوهراشون راضین ولی برا چی باید بگم تازه بیان بگن هم پست میزارن خب چیکار کنیم ما؟ دچار انرژی منفی هم میشن

فرشته بهارم✨ دختری آمیخته به هنر🪅💚چیز‌هایی که می‌شنوی رو زود باور نکنچون دروغ‌ها سریعتر از حقیقت پخش می‌شن :)) بزرگترین اقیانوس آرام هست پس آرام باش تا بزرگ شوی 🌏 ☄️ اما من به تموم چیزایی که گفتن نمیرسی . رسیدم و بازم میرسم💛✨🙌
چون از اول پسر ندیدن  تا رفتن دانشگا سرکار یکی خوششون اومد دیگه نیمه گمشدشونه فقط همون  ...

اخ اخ گفتیییی

تو بعضی از این چیزام پدر مادرا خیلی نقش دارن

چون بچه هاشونو محدود میکنن و نمیزارن تو جامعه باشن تا یه ازدواج موفق داشته باشن

حالا فقط ازدواج ام نیست،پدر مادری که بچشو محدود میکنه از هر نظر از جامعه دورش کرده و تو هیچ کاری نمیتونه موفق باشه مخصوصا ازدواج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشكر خدا حفظش كنه برات

قربونت برم 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2728
قربونت برم 

خدانكنه

در این دنیا همه چیز دست خود آدم است حتی عشق، حتی جنون، حتی ترس .. آدمیزاد می تواند اگر بخواهد کوه ها را جا به جا کند می تواند آب ها را بخشکاند می تواند چرخ و فلک را به هم بریزد آدمیزاد حکایتی است می تواند همه جور حکایتی باشد حکایت شیرین حکایت تلخ حکایت زشت ... و حکایت پهلوانی ...
من اینحا انگشت شمار بالای ۳۰ دیدم...

ولی من چندساله اینجام وزیاددیدم .فقط دوساله زیادترمیبینم اینجورمواردی رو 

خیلی کودک همسرداریم توی سایت ولی یه سریادیگه شورش رودرآوردن .خیلیاشون هم که تاپیکاشون دروغه .ولی یه سری هم هستن خیلی عاقل وبالغن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
اخ اخ گفتیییی تو بعضی از این چیزام پدر مادرا خیلی نقش دارن چون بچه هاشونو محدود میکنن و نمیزارن تو ...

دقیقا 

حتی میبینم تاپیک میزنن میگن من یه بچه دارم ولی میترسم برم بیرون چون پدر مادرم از بچگی نزاشتن برم و ترسوندنم

یا مثلا توی محل کار بی اعتماد به نفسن توی اجتماع..

ولی من چندساله اینجام وزیاددیدم .فقط دوساله زیادترمیبینم اینجورمواردی رو  خیلی کودک همسرداریم ...

منم چند ساله هستم...از ۹۶

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
خب همینه که آدمو میسوزونه دیگ 

خيلي مراقب باش ، با چشم وگوش باز ازدواج كن اگه نه مجرد بمون 

در این دنیا همه چیز دست خود آدم است حتی عشق، حتی جنون، حتی ترس .. آدمیزاد می تواند اگر بخواهد کوه ها را جا به جا کند می تواند آب ها را بخشکاند می تواند چرخ و فلک را به هم بریزد آدمیزاد حکایتی است می تواند همه جور حکایتی باشد حکایت شیرین حکایت تلخ حکایت زشت ... و حکایت پهلوانی ...
خدا برات نگهش داره.

مرسی عزیزم خدا نگهداره برات عزیزهات

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
منم چند ساله هستم...از ۹۶

منم تقریباازهمون موقع هابودکه تاپیکارومیخوندم

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
دقیقا  حتی میبینم تاپیک میزنن میگن من یه بچه دارم ولی میترسم برم بیرون چون پدر مادرم از بچگی ن ...

پدر مادرا خودشون نمیفهمن و فک میکنن اینجوری مواظب بچه هاشونن

ولی بزرگ ترین آسیبو میزنن بهشون

2706