2703
2553
عنوان

چرا انقد همه از شوهرشون مینالن

| مشاهده متن کامل بحث + 1989 بازدید | 200 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا    فضای مکافاتی شده    البته گرونی ها م بی تاثیر نیست   مردم  ب ...

دقيقا امروز الكي سرپول دعوام شد با شوهرم 😔مشكلي هم نداريم اما كم آورديم نميدونيم به لباس برسونيم به خوردو خوراك برسونيم به گردش به پس انداز كدوم؟؟؟؟؟😔😔😔

شغل مجازیمو تازه شروع کردم به امید موفقیت هرروز دارم آموزش میبینم از بوتویوب تا قوی تر شم💪🏻💪🏻💪🏻
2456
چون ۹۰درصدشون به سبک کودک همسری ازدواح کردن و وقتی از نظری فکری عقلی تکامل پیدا کردن تازه فهمیدن چه ...

ولی تاجایی که من میدونم اینطورنیست .۵۰درصدازاون نوددرصدی که شمامیگی بالای ۳۰سال دارن وکودک همسرنبودن 

ولی درسته که تابه تکامل عقلی نرسیدن نبایدازدواج کنن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2714

نه بابا همه بد نیستن من بزرگ ترین شانس زندگیم انتخاب همسرم 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

چون از اول پسر ندیدن 

تا رفتن دانشگا سرکار یکی خوششون اومد دیگه نیمه گمشدشونه فقط همون 

روسریت بده جلو فلان جا نرو اینکار بکن اونکار نکن 

و در جواب:مرسی اقایی چشم 

یعنی طرف داد میزنه به بلوغ نرسیده شعور نداره ولی دختره نمیفهمه تازگیا هم مد شده هرکس هرکسیو راهنمایی کنه میشه دخالت و فضولی حتی طرف بدبخت بشه ولی کسی دخالت نکنه

دقيقا امروز الكي سرپول دعوام شد با شوهرم 😔مشكلي هم نداريم اما كم آورديم نميدونيم به لباس برسونيم به ...

نیاز های اولیه هم سخت شده   مردم دل خوش ندارن   ارزو هاشون مونده    خونه و ماشین و مسافرت و پس انداز داره براشون میشه ارزو

نه می‌دونی چیه،من خودم سنی ندارما ولی بنظرم پسرا خیلی بی مسئولیت شدن انگار نه انگار که باید یه زندگی ...

علنا تو روي ادم وايميسن ميگن دختر واسه ما زياده ميخواي بمون ميخواي برو

در این دنیا همه چیز دست خود آدم است حتی عشق، حتی جنون، حتی ترس .. آدمیزاد می تواند اگر بخواهد کوه ها را جا به جا کند می تواند آب ها را بخشکاند می تواند چرخ و فلک را به هم بریزد آدمیزاد حکایتی است می تواند همه جور حکایتی باشد حکایت شیرین حکایت تلخ حکایت زشت ... و حکایت پهلوانی ...
ولی تاجایی که من میدونم اینطورنیست .۵۰درصدازاون نوددرصدی که شمامیگی بالای ۳۰سال دارن وکودک همسرنبودن ...

من اینحا انگشت شمار بالای ۳۰ دیدم...

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
نه بابا همه بد نیستن من بزرگ ترین شانس زندگیم انتخاب همسرم 

خداروشكر خدا حفظش كنه برات

در این دنیا همه چیز دست خود آدم است حتی عشق، حتی جنون، حتی ترس .. آدمیزاد می تواند اگر بخواهد کوه ها را جا به جا کند می تواند آب ها را بخشکاند می تواند چرخ و فلک را به هم بریزد آدمیزاد حکایتی است می تواند همه جور حکایتی باشد حکایت شیرین حکایت تلخ حکایت زشت ... و حکایت پهلوانی ...
2706