2737
2734

دوستان خواهرشوهر من همسن مادرمه یعنی یه پسر همسن من داره.بشدت اخلاق تندی داره.سال خا پیش از همسرش جدا شده و شاغله با پسرش زندگی میکنه.اخلاقای تندی داره که خواهر خودش سال هاس باهاش قهره.مدام با برادراش و زنداداشاش بحث داره.دعوا میندازه ودوبهم زنی میکنه.حتی مادرشوهرمم قبول داره دخترش بداخلاق و بدحنسه.

هرروز به شوهرم زنگ میزد حرف میزد.من مشکلی نداشتم.ولی اصولا منو محل نمیذاره زیاد.اوتیل ازدواجم که کلا یه روزم نمیذاشت اب خوش از گلوم پایین بره.همش دنبال دعوا و ناراحت کردن بود.جاری بزرگمو پیر کرده با اذیتاش.بقیه جاریهامم هراز چندگاهی ازش زخم میخورن و کسی حریفش نیست.با این حال من بی احترامی بهش نکردم.این اواخر فقط سعی کردم فاصله بگیرم چون آدم به شدت سمی هست.کلا دوبهم زنی میکنه و اخلاق خوبی نداره.من چندناهه حالم خوش نیست دائم سردرد دارم.بارها دکتر رفتم‌حتی به سرم هم بیستا امپول زدن.شوهرم همیشه ماموریته.من توقع ازش ندارم ولی همه ذوست و اشنا زنگ زدن حالمو پرسیدن.این به پیام یا زنگ‌نزد بگه داداشم یه ماهه نیست با بچه کوچیک و حال بد چه میکنی.

امروز غهمید شوهرم برگشته و پیشمه زنگ زد گوشیش بعد گفت گوشیو بده خانمت.با متلک و تشر که نیستی حالمونو نمیپرسی...

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.

گفتم شمام نیستین کم پیدایین.

گفت ما هستیم چندبار زنگ‌زدم تو چرا سراغی از ما نمیگیری.گفتم حالم خوش نبود.شمام حالمو نپرسیدی.شروع کرد متلک گفتن و اینا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرم تب داره امروز.خودش فهمید.شبم نخوابیدم درست پسرم حال نداشت بد خواب شده بود منم بدخواب کرد.اینم میبینه پسرم حال نداره عوض اینکه بچمو بپرسه شروع کرد که بزذگ و کوچیکی گم شده همه از ادم طلبکارن و...گفتم ابجی من حرفی به شما زدم بی احترامیکردم تا حالا؟چرا این حرفا رو میزنید؟

2728
دوری کن تمام چ انتظارا داریا از همچین شخصی

من اصلا انتظار ندارم.یعنی سعی کردم ازکسی توقع نداشنه باشم.ولی ایشون بعد دوماه زنگ زده فقط منو ناراحت کنه

من اصلا انتظار ندارم.یعنی سعی کردم ازکسیتوقعنداشنه باشم.ولی ایشون بعد دوماه زنگ زده فقط منو ناراحت ک ...

تو خودت بگی ادم سمی هستش کسی از زبون بد ش درامان نیس میخوای خوبی کنه....امیدوار بود ادمی به خیر کسان     مرا به خیر تو امید نیس شر مرسان😐😐

2738
من اصلا انتظار ندارم.یعنی سعی کردم ازکسی توقع نداشنه باشم.ولی ایشون بعد دوماه زنگ زده فقط منو ناراحت ...

هروقت هم زنگ زد محل نذارید 

مکالمه رو کوتاه کنید

آرامش شما از هرچیز و هرکسی مهمتره

انقد و گفت و گفت و گفت منم عصبی شدم.گفتم چطورهرروز زنگ میزنی به دادلشات مثل دوس دختر دوس پسرا(واقعا پشیمونم ازین حرفم از شدت ناراحتی از دهنم پرید)بقران اعصتبمو بهم ریخته بود.دوروز که شوهرم فقط پیشمه زنگ میزنه ناراحتم کنه همونم از دماغم دربیاره.منم عصبی شدم پسرمم حال نداشت اینم تموم نمیکرد عصبی شدم اونطوری گفتم

حالا پشبمونم بچه هاچکار کنم

عزیز همون اول که گفت نیستی حالی نمیپرسی با یه کلمه دعاگویتان هستم ختم به خیر میکردی چه لزومی داشت اش بهم بزنی و ادامه بدی؟یک کلمه میخندیدی و میگفتی سلامت باشید یعنی حرفو به بی راهه میکشوندی ضمنا از ادم انرمال نباید انتظار احوالپرسی داشته باشی

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55

اتفاقا خواهر شوهر بزرگه منم همینه مکافات داریم باهاش،،، منم سعی میکردم احترام نگه دارم ولی اون بیشتر حس ریاست میکرد،،انگار وظیفهذمن بود زنگش بزنم وظیفه اون نبودتا میگفتم شما یه زنگ میزدی سریع میگفت مندبزرگترم توقعم میشه،،اخرین بار گفتم احوال هم رو پرسیدن که کوچیک و بزرگی نمیخاد اینا بهانه هست که خودتو تبرئه کنی ،، یه روز به خودم اومدم دیدم همیشه از ترس گلایه هاش دارم بهش زنگ میزنم که مبادا مورد حمله اش قرار بگیرم،، دیگه نزدم بهش احترام تا حدی نگه میدارم الان نزدیک هفت ماهه نرفتم،به شوهرم گفتم قرار نیست چون بزرگتره من خودمو. کوچیک کنم،، احترامش رو میذارم تا ولی باج نمیدم