2733
2734
عنوان

شیرینی مهمونی رو همشو خوردم

431 بازدید | 23 پست

شیرینی گرفته بود شوهرم گذاشته بود یخچال نگفته بود برا چی گرفته چون با هم حرف نمیزدیم بعد الان اومد درشو باز کرد گفت اینو چرا همشو خوردی گرفته بودم رفتیم خونه داییت ببریم🥲 اه ابروم رفت پیش مادرشوهرم

نوش جونتون

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما قهر باشیم چیزایی که اون‌یکی خریده باشه نمیخوریم که😁

😂😂😂دقیقااااا

نی نی سایت اینجایی برا من تموم شد که به مرلین مونرو گفتن زشت!! گفتن منم مثل این عمل زیبایی و آرایش میکردم خوشگل میشدم !!😐 اخه لعنتیا شوخی شوخی با اسطوره زیبایی هم شوخی😐 دیگه با من از کاربرای سم اینجا حرف نزنید من سم خونم تا ۱ سال تکمیل شد 😂 
2738
مگه چقدر بود ک شما خوردی😶

حتما ۱کیلو بوده اونم زیاد نیست حدودا ۶ تا ۸ بشه 

نی نی سایت اینجایی برا من تموم شد که به مرلین مونرو گفتن زشت!! گفتن منم مثل این عمل زیبایی و آرایش میکردم خوشگل میشدم !!😐 اخه لعنتیا شوخی شوخی با اسطوره زیبایی هم شوخی😐 دیگه با من از کاربرای سم اینجا حرف نزنید من سم خونم تا ۱ سال تکمیل شد 😂 
2706