2410
2553
عنوان

بیاین لطفا ی سوال دارم

74 بازدید | 3 پست

بچه ها من دارم لیزر بدن انجام میدم 

اما الان باید برم مسافرت و دوماه بین جلسه هاش فاصله میوفته شما براتون پیش نیومده 

اشکال نداره که این مدت بینش فاصله باشه جواب میگیرم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میگي حاضري براي عشق بمیري درصورتي که نه چیزي از مردن میدوني و نه چیزي از عشق :)  

اتفاق خاصی نمی افته ولی طول دوره لیزرت بیشتر میشه

هر چقدر که نا منظم بری باید جلسات بیشتری بری

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
اتفاق خاصی نمی افته ولی طول دوره لیزرت بیشتر میشه هر چقدر که نا منظم بری باید جلسات بیشتری بری

اها ممنون 💜

شما انجام دادین 

آخه من الان یماهه صبر کردم که مثل امروز برم لیزر الان خانمه بهم پیام داد ک مطب تعطیله و منم فردا دارم میرم مسافرت و تا یه ماه نیستم ک بخام برم انگار میشه که دوماه فاصله افتاده ترس داشتم ک یهو دیگه جواب نگیرم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میگي حاضري براي عشق بمیري درصورتي که نه چیزي از مردن میدوني و نه چیزي از عشق :)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اها ممنون 💜 شما انجام دادین  آخه من الان یماهه صبر کردم که مثل امروز برم لیزر الان خانمه بهم ...

آره من انجام دادم عزیزم

با یه بار عقب افتادن چیزی نمیشه نگران نباش

من به دوران اوج کرونا برخورد کردم هی کلینیک لیزر بسته میشد و من نمی تونستم منظم برم بعدشم باردار شدم

و دیگه نرفتم اما این جهار جلسه ای هم که رفتم و نا منظم بود خیلی تاثسر داشته و اکثر موهام از بین رفته

فقط نازکا مونده

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2720