2703
2553
عنوان

قرص روشن کننده پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 4806 بازدید | 26 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

در مورد این چیزی نشنیدم اما یه پماد هس که ینی میزنی پوستت چنان سفید میکنه خودت شک میکنی عالیه واقعا ...

لطفا اسمشو بگو 

سه ر بنه وه بان به رزی شانم تا به لکو ده رچو شه که تی گیانم سه ره بنه وه بان سینه چو سه نگم ، به لکو بزانی ارات دل ته نگم        ۱۴۰۱/۶/۲۲   این و نوشتم تا همیشه یادم باشه🙃
2720

بیاین 

من یه پماد میشناسم اسمش فلئوسینولون هست واقعا روشن میکنه خیلی زیاد 

ولی توش کورتن داره بیشتر از یه ماه نبلید استفاده کرد

ولسه حساسیت و ایناس اصلش ولی خیلی سفید میکنه

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون
2714
بیاین  من یه پماد میشناسم اسمش فلئوسینولون هست واقعا روشن میکنه خیلی زیاد  ولی توش کورتن ...

این بیشتر برا حساسیت پوستی و التهاب و قارچ استفاده میشه

خیلی کرم های روشن کننده هست تو داروخونه! چرا کورتون؟؟؟

💖..من حتی قلبمم منت تپیدن بذاره درش میارم..💖
بیاین  من یه پماد میشناسم اسمش فلئوسینولون هست واقعا روشن میکنه خیلی زیاد  ولی توش کورتن ...

ممنون عزیزم

پس کو پمادی که معرفی کرده ؟؟؟

دوستای گلم میشه برای سلامتی پسرام و مامانم با دلای پاک و مهربونتون دعا کنید.منم برای تک‌تکتون دعا میکنم  
این بیشتر برا حساسیت پوستی و التهاب و قارچ استفاده میشه خیلی کرم های روشن کننده هست تو داروخونه! چر ...

اونا رو من استفاده کردم تاثیرش خیلی خیلی کمتر از این بود 

اون واقعا روشن میکنه خیلی سریع

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون