2726
عنوان

بابام سرطان داره تورو خدا دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 77 پست
خیلی یخته قلبم تیر کشید انشاالله تتپیک بزنی و بگی خوب پیش میره😪😪ی عمر زحمت بکش دستات پینه ببنده شر ...

خودم توی این دو هفته مردم و زنده شدم خودش نمیدونه خیلی سخته جلوش بخوای خودت رو خوب نشون بدی ممنون عزیزم خیلی سخته زره زره اب شدن کسی که خیلی دوسش داری رو ببینی خیلی سختی میکشه شب تا صبح همش بیدارع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم من برای ازدواج موفقم خیلی از حصرت ابولفصل و مادرشون خواستم   نشد  ۳۱ سالمه  ...

خیلی خیلی خوبه ردخور نداره عزیزم فقط درروز خیلی تکرار کن بگو ام البنین دخیلم درمونده و زلیلم تا ندهی مرادم دست از تو برندارم 😭😭😭بصورت شعر هس بخون داداش منو بعد از دوماه از کما بیرون آورد داداشم مرد و ب کمک ام البنین برگشت فقط معتقد باش و شعرو تکرار کن قربونش برم بنده رو سیاهم خودش کمک کرد 

2728
عزیزم ایشالا ک خدا شفاش بده💔 میتونم بپرسم درباره مشکل خودتون؟ جراحی شدین چن بتر جراحی شدین و مش ...

ممنون عزیزم  نه من جراحی نشدم ولی ناراحتی قلبی دارم هر وقت استرس دارم نا منظم میزنه و باید برم دکتر قرص زیر زبانی بزارم و دکتر گفته یکم دیگه حرص بخوری باید باتری بزاری و بیشتر وقت ها تپش قلب دارم ۱ یا ۲ سال هس خیلی بد شدم 

خودم توی این دو هفته مردم و زنده شدم خودش نمیدونه خیلی سخته جلوش بخوای خودت رو خوب نشون بدی ممنون عز ...

آخی عزیزدلم خدا بهت صبر بده این چیزا جلو چشات اتفاق میفته😥😥😥پناه بر قمر بنی هاشم و محرمی ک پیش روداریم خودش کمک کنه ب بابات

ممنون عزیزم  نه من جراحی نشدم ولی ناراحتی قلبی دارم هر وقت استرس دارم نا منظم میزنه و باید برم ...

توکل ب خدا ایشالا ک حالتون خوب بشه ازدواج کردین یا نه؟ 

اخه منم ی خورده مشکل قلبی دارم

میترسم چیزیم شه

حدیث کسا چله بگیر 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
توکل ب خدا ایشالا ک حالتون خوب بشه ازدواج کردین یا نه؟  اخه منم ی خورده مشکل قلبی دارم میت ...

بله ازدواج کردم دو تا بچه هم دارم من قبل ازدواجم اصلا نمیدونستم خانواده شوهر که خیلی حرص دادن حالم یروز بد شد بردنم دکتر فهمیدم

2706