2297
2298

بگو

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051

بفرمایید

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
هم سن بچه منه  به نظزم چهارسالگی بهتر اژ سه سالکیشونه واسه شمام همینطوره

اره  خیلی درکش بالاتر رفته و از اون بچگی دراومده فقط دوست داره بازی کنه

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜

بعد میگن سوال می مرسیم جواب نمیدن فقط تاپیک مادرشوهرو میرن خب اونا همون اول میگن چی شده دیگه😂 حالا من یه دور زدم برگشتم هنوز خبری از سوال اسی نیست

به بعضیا هم باید گفت یه روز آزمایشی انسان باش شاید خودت خوشت اومد😏
بعد میگن سوال می مرسیم جواب نمیدن فقط تاپیک مادرشوهرو میرن خب اونا همون اول میگن چی شده دیگه😂 حالا ...

تردید داره🤣🤣

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
مدفوع نوزادتون چرب نبوده؟

اشکال نداره طبیعیه 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏