2726

بین رشته حقوق و حسابداری موندم 

میخوام برم دانشگاه آزاد 

از یه طرف ریاضی م زیاد قوی نیست میترسم 

آخه حقوق آینده نداره حسابداری باز یه آینده ای داره استخدامش بالاس 

کسی تو اطراف داشتید بره این رشته پشیمون بشه؟

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین من رشتم حسابداریه حسابداری اصلاا ربطی ب ریاضی نداره! ریاضی و حسابداری مبحثشون جداعه کلا

حسی دارم پاک تر از جان.. دلی دارم همجون دریا صاف صبورم دچار رویاپردازی بیش از حدم تنها ک میشم اهنگ گوش میدم باخودم حرف میزنم شاید کسی فکر کنه دیوونم نه ولی من چیزایی میلینم ک کسی نمیتونه ببینه کسی نمیتونه حس کنه.. شاید بگین مسخرس ولی من مرگ طرفو با چشای خودم میبینم.. ب این دنیا دل نبند! بیشتر از این چیزی نمیگم فقط میدونم قدرتی دارم در حد تصور قدرتی ک خدا بهم داده و شاکر‌ش هستم! شکرت.. 
2728
خواهرم انسانی بود بعد رفت حسابداری 

سخت نبود براش ?

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
ببین من رشتم حسابداریه حسابداری اصلاا ربطی ب ریاضی نداره! ریاضی و حسابداری مبحثشون جداعه کلا

ممنون عزیزم منظورم واحد های دانشگاهش بود 

درسایی که قراره پاس کنن مگه ریاضی نداره؟

نه الان فوق لیسانس حسابداری

دانشگاهش دولتی بود؟

الان حسابدار بهتره یا حقوق ؟! 

رسته زنداداشم حقوقو ینی فقط باید بشینی بخونی ینی خر خونی میخواد کتاباشو ببینی پ..شمات میریزه 

بنظرم حسابداری خوبه

حسی دارم پاک تر از جان.. دلی دارم همجون دریا صاف صبورم دچار رویاپردازی بیش از حدم تنها ک میشم اهنگ گوش میدم باخودم حرف میزنم شاید کسی فکر کنه دیوونم نه ولی من چیزایی میلینم ک کسی نمیتونه ببینه کسی نمیتونه حس کنه.. شاید بگین مسخرس ولی من مرگ طرفو با چشای خودم میبینم.. ب این دنیا دل نبند! بیشتر از این چیزی نمیگم فقط میدونم قدرتی دارم در حد تصور قدرتی ک خدا بهم داده و شاکر‌ش هستم! شکرت.. 
حسابداری درحد جمع و ضربع  بقیه ثبت و ترار نامه و حقوق دستمزد و ایناس  میتونی از پسش بر ب ...

ممنون عزیزم واحد های درسی دانشگاهش سخت نیست؟

میشه پاس کرد؟

بعد دانشگاه شما دولتیه؟

2706