2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله درست میفرمایید فقط مشکل اینه ما ایرانی ها  تفاوت شوخی و جدی رو نمیفهمیم و زود گارد میگیرم ...

یکم نا عادلانست که به خاطر برداشت اشتباه چند نفر از پستتون ، نفهمیدن تفاوت شوخی و جدی رو به کل ایران تعمیم میدید! 

ایران این قدر توسط مردم کوبیده شده که شوخی و جدی دیگه خیلی فرقی نمیکنه

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
یکم نا عادلانست که به خاطر برداشت اشتباه چند نفر از پستتون ، نفهمیدن تفاوت شوخی و جدی رو به کل ایران ...

اگه اینقدر ناراحت شدید من عذر میخوام⁦❤️⁩🌹

ولی بهتون پیشنهاد میکنم اینقدر زوم نشید رو هر نوشته ای و جدیش نگیرید و خودتون رو درگیر نکنید

اون حرف منم یه جور کنایه بود انگار شما از هر حرفی بدترین برداشت رو میکنید 

عزیزم من دیگه خود زنی که نمیکنم خودم ایرانی هستم مثلا!

و عاشق ایران ولی خوب مسلما ما بهترین آدم های کره خاکی نیستیم که

2728
وا دقیقا جذاببتشون چیه؟؟؟اینکه عین زنها هستن

کلی مهارت دارن و زرنگن

مردای ایرانی فق پشم دارن:/

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 
بی سلیقه نباش دیگه بیبی

مردای ایرانی فق پشم دارن

نکشیمون خوش سلیقه

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 
اگه اینقدر ناراحت شدید من عذر میخوام⁦❤️⁩🌹 ولی بهتون پیشنهاد میکنم اینقدر زوم نشید رو هر نوشته ا ...

نه عزیزم ، من از کنار خیلی چیزا راحت رد میشم 

ولی خب شما هم میتونید راحت بگذرید وبگید که لحنم شوخی بوده ، بدون توضیح این که ایرانیا چجوری هستن

اینم پیشنهاد من به شما بود❤

ما عاشق ایران هستیم ولی بعضی رفتارامون واقعا بهش ضربه میزنه ( البته منظورم به الان هست چون زیاد شده )

من اصلا ادعا نکردم بهترین هستیم! 

ولی اونقدر هم بد نیستیم که بخوایم تو سر کشورمون بزنیم

در نهایت این که اگه از کنار این مسئله راحت رد نشدم چون دیدم از راحت از کنار بعضی چیزا گذشتن درست نیست

اگه توجه کنید تو پست اولم ازتون فقط معذرت خواهی کرده بودم چون شما هم نوشته بودید که شوخیه

و  نمیخواستم بحث طولانی بشه ولی چون دیدم تو یک پست دیگه توضیح داده بودید گفتم منم توضیح بدم، همین.

موفق و مانا باشید❤

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
کلی مهارت دارن و زرنگن مردای ایرانی فق پشم دارن:/

احتمالا دور و ور تو فقط کرک های متحرک هستن خب ...دایره روابط آت رو وسیع تر کن

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

سلام عزیزم من پنج سال خرج پوستم کردم انقدر دکتر رفتم و پول خرج کردم لک صورتم نرفت.لیزر میرفتم لک صورتم میرفت ولی نمی‌رفتم لک برمیگشت خب مگه چقدر آدم درآمد داره تا عمر داره ماهی یه جلسه چهارصد هزاری بره لیزر.یه جور کرمهای پاکستانی معجزه شب زدم پوستم اولش خوب شد بعدش داغون و نابود شد بعداز قطعش جوش‌های بزرگی زدم که جاش چال شده بدبختی درمان ندارن توروخدا معجزه نزنید همش اشقاله.یه روز خیلی اتفاقی شماره یه خانم رو تو دیوار همدان پیدا کردم که کرمهاش مورد تایید وزارت بهداشت بود تحت نظر دکترا درست میشد خیلی عالی بود لک صورتمو با هزینه خیلی کم برد خدا خیرش بده به من خیلی لطف کرد منو میخام لطفش جبران کنم و یه خدمتی هم به شما عزیزان بکنم شمارشو میذارم براتون خیلی خانم خوب و منصفی بود دلش می‌سوخت ضمانت بازگشت محصول شو تا ده شب میداد.الان لک صورتم کاملا رفته کک‌و مکم رفته .وای صورتم پنج درجه سفید شده انقدر عاااااالی شدم چروکام باز شده اصلا لیفت شده صورتم.کلاچهرمو عوض کرده شاید سیاه بودم انقد تغییر کردم خدا شاهده بگم باورتون نمیشه فقط میگم خدا خیرش بده به حق علی چون دنبال سود نبود الان دوساله لک صورتم برنگشته ولی یکی دو درجه نسبت به اون موقع که کرمو هر شب میزدم تیره شده ها ولی برنگشته به حالت قبلش.منم چون خیلی عذاب روحی کشیدم بخاطر پوستم حرف شنیدم...دوست دارم بگم اطلاع رسانی بشه توروخدا به هرکسی برای کرم اعتماد نکنید مخصوصا الان که کرم دست‌ساز زیاده.این خانم من کارشه دیدم معتبره اینم شمارش09026744639
از همدان ارسال میکرد اونموقع پیج هم داره تو اینستا والا من سر در نمیارم و پیجش ندارم برید از خودش بگیرید قبل و بعد مشتریهاشو ببینید
شماهم کرم زدید نتیجه دیدید دعام کنید.دعاها در حق دیگران برآورده میشه

هر کشوری زیبایی خودشو داره مثلن اگه دقت کنید اکثر ایرانی ها چشم ابروی خوشگل و مشکی دارن خب این ژن مونه کره ای ها پوستشون و موهاشون و اکثرا هم لاغر هستن اما باز چشماشون با ما متفاوته بیشتر سبزیجات میخورن ورزش زیاد میکنن اما خب داریم کرع ای که چاق و جوش دار باشه حرفم اینه ژنشون اینه