2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عوض اش چشم هاشون قد ناخن ماست 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
بله درست میفرمایید فقط مشکل اینه ما ایرانی ها  تفاوت شوخی و جدی رو نمیفهمیم و زود گارد میگیرم ...

دقیقا 

ما متفاوتیم اما همه مون زیباییم و منحصر به فرد 

اینکه مقایسه کنیم بگیم من سبزه ام باید سفید بشم درست نیست هرکس با رنگ پوست و همون جزئیات صورت قشنگ ه

2728
از مردای ایرانی خوشکل ترن ک🙁

وا دقیقا جذاببتشون چیه؟؟؟اینکه عین زنها هستن

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
تا به حال نشنیده بودم بگن ایرانی ها زشتن! اتفاقا مردم عادی کشورای مختلف رو اگه ببینید( به جز بازیگر ...

خواهرم شوخی بود😐 در جواب اون کاربر

که گفته حال نداشتم راز زیبایی کره ای ها رو بخونم

اینم ی دیدگاست... 👌🏼😍

موهای کم پشتی هم دارن عین پشمک میچسبه به کلشون

زمانیکه دانشگاه قبول میشن بعنوان هدیه ی مرسوم خونواده هزینه عمل جراحی کلی بهشون میدن  ژنتیکشون ...

چ فایده تهش  همشون شکل همن

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

آب و هوای خوب 

سوپ جز برنامه شونه 

سبزیجات زیاد 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
2706