2297
2298
از مردای ایرانی خوشکل ترن ک🙁

وا دقیقا جذاببتشون چیه؟؟؟اینکه عین زنها هستن

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم برای ارامش خودم
تا به حال نشنیده بودم بگن ایرانی ها زشتن! اتفاقا مردم عادی کشورای مختلف رو اگه ببینید( به جز بازیگر ...

خواهرم شوخی بود😐 در جواب اون کاربر

که گفته حال نداشتم راز زیبایی کره ای ها رو بخونم

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051
زمانیکه دانشگاه قبول میشن بعنوان هدیه ی مرسوم خونواده هزینه عمل جراحی کلی بهشون میدن  ژنتیکشون ...

چ فایده تهش  همشون شکل همن

باید سینه مو بشکافی آخه دردای من گفتنی نیست ....گوشه نشینِ قلبم

آب و هوای خوب 

سوپ جز برنامه شونه 

سبزیجات زیاد 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
خواهرم شوخی بود😐 در جواب اون کاربر که گفته حال نداشتم راز زیبایی کره ای ها رو بخونم

ببخشید، متاسفانه شوخی رو از لحنتون برداشت نکردم❤

نور فلک از جبین تابنده ی اوست❤                                         سرداریِ کائنات زیبنده ی اوست❤                                             در وصفِ علی بس که بوَد دست خدا❤                                       در وصفِ خدا بس که علی بنده ی اوست❤                                                                                                                                 شیخ بهایی        
بله درست میفرمایید فقط مشکل اینه ما ایرانی ها  تفاوت شوخی و جدی رو نمیفهمیم و زود گارد میگیرم ...

یکم نا عادلانست که به خاطر برداشت اشتباه چند نفر از پستتون ، نفهمیدن تفاوت شوخی و جدی رو به کل ایران تعمیم میدید! 

ایران این قدر توسط مردم کوبیده شده که شوخی و جدی دیگه خیلی فرقی نمیکنه

نور فلک از جبین تابنده ی اوست❤                                         سرداریِ کائنات زیبنده ی اوست❤                                             در وصفِ علی بس که بوَد دست خدا❤                                       در وصفِ خدا بس که علی بنده ی اوست❤                                                                                                                                 شیخ بهایی        
یکم نا عادلانست که به خاطر برداشت اشتباه چند نفر از پستتون ، نفهمیدن تفاوت شوخی و جدی رو به کل ایران ...

اگه اینقدر ناراحت شدید من عذر میخوام⁦❤️⁩🌹

ولی بهتون پیشنهاد میکنم اینقدر زوم نشید رو هر نوشته ای و جدیش نگیرید و خودتون رو درگیر نکنید

اون حرف منم یه جور کنایه بود انگار شما از هر حرفی بدترین برداشت رو میکنید 

عزیزم من دیگه خود زنی که نمیکنم خودم ایرانی هستم مثلا!

و عاشق ایران ولی خوب مسلما ما بهترین آدم های کره خاکی نیستیم که

وا دقیقا جذاببتشون چیه؟؟؟اینکه عین زنها هستن

کلی مهارت دارن و زرنگن

مردای ایرانی فق پشم دارن:/

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 
بی سلیقه نباش دیگه بیبی

مردای ایرانی فق پشم دارن

نکشیمون خوش سلیقه

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 
اگه اینقدر ناراحت شدید من عذر میخوام⁦❤️⁩🌹 ولی بهتون پیشنهاد میکنم اینقدر زوم نشید رو هر نوشته ا ...

نه عزیزم ، من از کنار خیلی چیزا راحت رد میشم 

ولی خب شما هم میتونید راحت بگذرید وبگید که لحنم شوخی بوده ، بدون توضیح این که ایرانیا چجوری هستن

اینم پیشنهاد من به شما بود❤

ما عاشق ایران هستیم ولی بعضی رفتارامون واقعا بهش ضربه میزنه ( البته منظورم به الان هست چون زیاد شده )

من اصلا ادعا نکردم بهترین هستیم! 

ولی اونقدر هم بد نیستیم که بخوایم تو سر کشورمون بزنیم

در نهایت این که اگه از کنار این مسئله راحت رد نشدم چون دیدم از راحت از کنار بعضی چیزا گذشتن درست نیست

اگه توجه کنید تو پست اولم ازتون فقط معذرت خواهی کرده بودم چون شما هم نوشته بودید که شوخیه

و  نمیخواستم بحث طولانی بشه ولی چون دیدم تو یک پست دیگه توضیح داده بودید گفتم منم توضیح بدم، همین.

موفق و مانا باشید❤

کلی مهارت دارن و زرنگن مردای ایرانی فق پشم دارن:/

احتمالا دور و ور تو فقط کرک های متحرک هستن خب ...دایره روابط آت رو وسیع تر کن

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم برای ارامش خودم