2726

برا منم ده ماهشه همین جور شده 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای  برامن که معظل بزرگ بود هیچکاری نمیتونی بکنی چون  نمیزاره گوششم خون میاد بده یکی بغل کنه یه زره گریه میکنه تو سری بنداز گوش بچه رو پاره نکنی یا براش بیحسی بزن

حالا چیکارکردی میترسم بسته شه نمیذاره دست بزنم 

هیچی حالا باسوزن نخ رد کردم سوراخ گوشش بسته نشه تا پول دستم بیاد یک گوشواره بهتره بگیرم برا من قبلی گوشواره حلقه ای بود دیگه نرفت تو گوشش

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
هیچی حالا باسوزن نخ رد کردم سوراخ گوشش بسته نشه تا پول دستم بیاد یک گوشواره بهتره بگیرم برا من قبلی ...

اره ازمنم حلقه ایه 

چه نخی زدی ازاین کلفتا یانازکام میشه؟

اره ازمنم حلقه ایه  چه نخی زدی ازاین کلفتا یانازکام میشه؟

نازکا رو‌ دولا کن بعد رد کن فعلا مجبوریم چون حلقه ای گیر میکرد توی سوارخ گوشش اما رد نمیشد 

حالا چیکارکردی میترسم بسته شه نمیذاره دست بزنم 

ببین بچه رو بذار بغلت گوشواره رو باز تر کن از سوراخ روی گوش بذار بره تو یکم فشار بده از پایین لاله گوش رو نگاه کن سوراخ رو که دیدی  گوشواره رو جابه جا کن بیاد طرف سوراخ

2706