2297
2298

برا منم ده ماهشه همین جور شده 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

2051

خوب نمیندازی وقتی خواب بود پازلین بزن بعد بنداز

🌹من تو سن کم ازدواج کردم  الان میگم اگر به عقب بر میگشتم این کارو تکرار نمیکردم  از انتخابم ناراضی نیستم اگر صد بار دیگم برگردم عقب انتخابم همسرمه ولی کاش کمی دیرتر ازدواج میکردم حداقل تو سن بیست ولی ادمیم که خواستم هر چیزی روخودم  تجربه کنم بخاطر همین تجربهای زیادی کسب کردم و اگر اینجا نظری میدم از تجربیات خودمه  سه تا بچه دارمو 14ساله ازدواج کردم  خیلی دوست دارم برای دیگران ارزوهای خوب بکنم و تا جایی که از دستم بر میاد کمک کنم این اخلاقم بعضی وقتا به ضررم شده ضربه خوردم ولی چیزیه که تو وجودمه نمیتونم ازش دست بکشم  از خدا میخوام خودش نگهدارمون باشه    احساس میکنم خدا خیلی هوای مارو تو زندگی داره  ولی ما دقیق نگاه نمیکنیم  برا بچهاتون همیشه دعای عاقبت بخیری بکنید     میشه واسه خوشبختیمو سلامتیه بچهام یه صلوات بفرستیدد😍😍😍😍الحمدوالله رب العالمین...خدایا شکرت واسه همچی داده و نداده ات را شکر. خدا رو خیلی واضح تو زندگیم میبینم 

وای  برامن که معظل بزرگ بود هیچکاری نمیتونی بکنی چون  نمیزاره گوششم خون میاد بده یکی بغل کنه یه زره گریه میکنه تو سری بنداز گوش بچه رو پاره نکنی یا براش بیحسی بزن

حالا چیکارکردی میترسم بسته شه نمیذاره دست بزنم 

هیچی حالا باسوزن نخ رد کردم سوراخ گوشش بسته نشه تا پول دستم بیاد یک گوشواره بهتره بگیرم برا من قبلی گوشواره حلقه ای بود دیگه نرفت تو گوشش

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
هیچی حالا باسوزن نخ رد کردم سوراخ گوشش بسته نشه تا پول دستم بیاد یک گوشواره بهتره بگیرم برا من قبلی ...

اره ازمنم حلقه ایه 

چه نخی زدی ازاین کلفتا یانازکام میشه؟

اره ازمنم حلقه ایه  چه نخی زدی ازاین کلفتا یانازکام میشه؟

نازکا رو‌ دولا کن بعد رد کن فعلا مجبوریم چون حلقه ای گیر میکرد توی سوارخ گوشش اما رد نمیشد 

حالا چیکارکردی میترسم بسته شه نمیذاره دست بزنم 

ببین بچه رو بذار بغلت گوشواره رو باز تر کن از سوراخ روی گوش بذار بره تو یکم فشار بده از پایین لاله گوش رو نگاه کن سوراخ رو که دیدی  گوشواره رو جابه جا کن بیاد طرف سوراخ

اره ازمنم حلقه ایه  چه نخی زدی ازاین کلفتا یانازکام میشه؟

نازک نزن سوراخ گوشش کوچیک میشه گوشواره رد نمیشه کلفت بنداز  

🌹من تو سن کم ازدواج کردم  الان میگم اگر به عقب بر میگشتم این کارو تکرار نمیکردم  از انتخابم ناراضی نیستم اگر صد بار دیگم برگردم عقب انتخابم همسرمه ولی کاش کمی دیرتر ازدواج میکردم حداقل تو سن بیست ولی ادمیم که خواستم هر چیزی روخودم  تجربه کنم بخاطر همین تجربهای زیادی کسب کردم و اگر اینجا نظری میدم از تجربیات خودمه  سه تا بچه دارمو 14ساله ازدواج کردم  خیلی دوست دارم برای دیگران ارزوهای خوب بکنم و تا جایی که از دستم بر میاد کمک کنم این اخلاقم بعضی وقتا به ضررم شده ضربه خوردم ولی چیزیه که تو وجودمه نمیتونم ازش دست بکشم  از خدا میخوام خودش نگهدارمون باشه    احساس میکنم خدا خیلی هوای مارو تو زندگی داره  ولی ما دقیق نگاه نمیکنیم  برا بچهاتون همیشه دعای عاقبت بخیری بکنید     میشه واسه خوشبختیمو سلامتیه بچهام یه صلوات بفرستیدد😍😍😍😍الحمدوالله رب العالمین...خدایا شکرت واسه همچی داده و نداده ات را شکر. خدا رو خیلی واضح تو زندگیم میبینم 
نازک نزن سوراخ گوشش کوچیک میشه گوشواره رد نمیشه کلفت بنداز  

بعد هر روز چربش کن نخ رو تو گوشش بچرخون تا جا باز کنه