2733
2734

ی اجی دارم فلج مغزی و جسمیه  تازه اوتیسمم داره عصبیه خیلی بعد ی اتاق داریم چیپیدم همه ی جا تنگ.امروز و فردا تعطیلم ولی کار اوردم خونه بزنم اصلا اجیم ک نمیذاره فرداشبم میخام برم عروسی هیچ لباسی ندارم اصابم خورده  الانم مادرم میخاد بره مراسم ختم فامیلمون اجیم پیشمه تااخر شب تازه داداشمم الان اومده ازسرکار میخادبخابه اجیمم هی سرصدا میگنه داداشمم منو فوش میده وای دارم میمیرم از حرص از دسشتویی دارم میترکم ولی میترسم برم اجیم گریه کنه داداشم دعوا کنه اخه چ زندگیه اه

رسیده پیری ام قبل از جوانی....تمام ارزوها بر دلم ماند....قصه انجاست که شب بودو هوا ریخت بهم من انقدر درد کشیدم که خدا ریخت بهم جرم تو یک نفر بودو آن یک نفر با تو سر تو و یک نفر کل جوانیم ریخت بهم. یه روزم نوبت منم میشه و برم پشت بومو بی پله بیام پایین.منم همون دختری که زیر فشار مشکلات زندگی کمرم شکسته پاهام تو مسیر تاول زدن مغزم له شده قلبم خط انداخته چشم و دلمم خونی ولی منو ببینی لبخند به لبمه صدای خندم خییلیارو اذیت میکنه  و کم نمیارم🙃❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نمیتونی حواسشو پرت کنی بری دستشويی ‌؟

نه گلم

رسیده پیری ام قبل از جوانی....تمام ارزوها بر دلم ماند....قصه انجاست که شب بودو هوا ریخت بهم من انقدر درد کشیدم که خدا ریخت بهم جرم تو یک نفر بودو آن یک نفر با تو سر تو و یک نفر کل جوانیم ریخت بهم. یه روزم نوبت منم میشه و برم پشت بومو بی پله بیام پایین.منم همون دختری که زیر فشار مشکلات زندگی کمرم شکسته پاهام تو مسیر تاول زدن مغزم له شده قلبم خط انداخته چشم و دلمم خونی ولی منو ببینی لبخند به لبمه صدای خندم خییلیارو اذیت میکنه  و کم نمیارم🙃❣
خدا قوت کارت چیه؟  فلج جسمی یعنی نمیتونه راه بره؟

تذهیب نگارگری.ن راه نمیره اصن فقط دست و پای راستشو میتونه تکون بده