2737
2734

۲ ماهه عروسی کردم دارم‌روانی میشم اینکه توقع دارن هروز بری و یه روز نری گلایه میکنن و...  واینکه هرجا میری توقع دارن بهشون بگی !!شما چطور رفتار کردید؟؟وقتی بیرون میرید برمیگردید میگن اومدیم نبودی یا صدات زدیم نبودی میری بیرون بگوبهمون وتوقع دارن چی میگید؟

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 

شبیه خودت عمل کن تا عادت کنن   ولی بهشون احترام بزار  اصلا بی ادبی نکن

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

۸ سال باچنین ادمهایی زندگی‌کردم و الان میگم کاشکی ازاول بهشون رو‌نمیدادم‌فوقش چندمرتبه قهرمیکردن بعد یاد میگرفتن فضول زندگی‌من نباشن 

استارتر اصلا بهشون رو نده و باسیاست و خنده ردکن ولی رو نده

بهترین کار اینکه خونه جدا بگیرید 

از همون اول حساب کارت کن 

اگه هم مجبوری بمونی اصلا به حرفاشون اهمیت نده تا براشون عادت نشه.نیازی نیس دم به دقیقه برید منزلشون

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜

ببین از یه جایی به بعد بزن به جاده خاکی کم کم روابطو کم کن بهونه هایی بیار که کاملا مشخص بشه دلت نمیخواد بیاد بگو لباس میشورم اتو میکنم ظرفامو دستمال میکشم یه مدت جنگ اعصاب باشه کم کم عادت میکنن به نیومدنت نگفتنت ولی بخوای همینجوری پیش بری براشون میشی کلفت و وظیفه دار

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉

جوابشو نده فقط بگو اره خونه نبودم رو هم نده کم کم رفت و امدتو کم کن عادت کنن

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...

تو کاملا رسمی باهاشون بر خورد کن.. وقتی سر زده میان یکی دوبار باز نکن بگو حموم بودم ببخشید نشنیدم  پیششون لباس رسمی بپوش پذیرایی رسمی وقتی میری پیششون قبلش زنگ بزن با لباس مهمونی برو اینجوری برا خودت ارزش قائل میشی و اونام فاصله رو حفظ میکنن

دیدم که پوست تنم از انبساط عشق ترک میخورد!
2706