2726
عنوان

مادرشوهر پدرشوهرم بیینید چکار کردن😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1414 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دایی و عمو نزدیک تر از پدرشوهر مادرشوهر هستن ؟؟؟😐

اره مامان بزرگ یا پدربزرگن ک بیکار نبودن بیان😐یا داداش مامانم میومد یا داداش بابام  

بعدم من منظورم  داداش خودش بودا برا من مبشه عمو یا دایب😑😂

اره مامان بزرگ یا پدربزرگن ک بیکار نبودن بیان😐یا داداش مامانم میومد یا داداش بابام 

اهان خب شما داری خونه پدر مادرت رو میگی 

ب جوری گفتی فکر کردم خونه خودت رو میگی دایی و عموت میان میمونن

ببین حست رو درک میکنم منم یه هفته خونه نبودم مادرشوهرم و خواهرشوهرم با بچه هاش ریختن خونم برای خودشون شام درست کردن دیگه چ کارای کردن خدا داند داشتم اتیش میگرفتم یعنی از این حد از بیشعوریشون سوختم هااا

میشه برای سلامتی دخمل نازم  یه صلوات بفرستید 🌺🥺همه چیز را مدیون حضرت علی اصغر شش ماه امام حسینم😭خداااااا شکرت بابت همه چیز ،خیلی دوست دارم  🤲

برای سرویس خونت خوشبو کننده خریده

وسایلت رو مرتب کرده

به گل هاتون آب داده 

چند تا وسیله جا به جا شده که خب جاشون رو بلد نبوده

دو کیلد گردو چیه مگه شاید غذایی چیزی پخته یا لازم داشته بزن به حساب دو ساعت رفت و برگشت تو گرما و پول بنزین و کارایی که کرده

اره ۲ ۳ کیلو از گردوهامونم بردن بنظرتون ب روشون بیاریم؟؟چون باید حداقل میگفتن ک بردیم

اول خوب مطمعن شو ک کار اوناست 

بعد ک مطمعن شدی وقتی رفتی اونجا

واضح بگو مادر از اون گردوهایی ک بردی ی مقداریشو برگردون میخوام فسنجونی چیزی درست کنم

همینجوری قاطع بگو

ولی کاملا مطمعن باشی ک اونا بردن

2706