2737
2734
عنوان

مامانای بارداری بیاین

75 بازدید | 9 پست

الان پریودم و میخام بعدش ان شاله برای اولین بار اقدام کنم، فولیک خوردم وزنمم ۳ کیلو کم کردم، ولی باز نگرانم

دوره هام ۲۸ روزه بوده ولی سه سری هست که ۳۱ روزه شدن  مشکلی دارم یعنی؟

برای بارداری چیا بخوریم و چیکار کنیم که بار اول نتیجه بگیریم  ان شاله

اگر پسر میخوای قبلش تو جوش شیرین بشین

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،درحالی که میداندهیچ کس مثل اوفرزندش را دوست نخواهد داشت❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم  اصلا فک  این نباش که بار اول حامله شی    

ایشالا که بشه 

ولی هیچ تضمینی نیست   

بعدم اگر پری بشی دل شکسته میشی و ناراحت   

فقط تو رابطه خوش بگذرون و ریلکس باش   بچه خودش میاد

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
2728

کتاب ریحانه بهشتی رو بگیر. 

هر حادثه ای که در اجتماع اتفاق میفته ، همه ی ما زنجیر وار بهم ربط داریم. یکی اثرش رو زود میزاره یکی دیرتر .شمایی که انگشت اتهام رو میگیری سمت کسی ، سه تا انگشتت به طرف خودته. ❤️❤️❤️من زنم ، مولا علی من را ریحانه خطاب کرده،  من مادرم ، من نور خانه ام ، هر بار شیری که به نوزادم میدهم ، مثل آزاد کردن یک بنده است ، یک لیوان آبی که دست همسرم میدم برتر از یکسال نماز شب و روزه گرفتن است ، موقعی که دیگ غذا را میشورم خداوند هم گناهان من را میشوید، هر بار به موی فرزندانم شانه بزنم خداوند به ازاء هر مو حسنه ای میدهد و گناهی را پاک میکند (احادیث ائمه س ) خانه  مقدس است ، خانواده مقدس است. خانه ی من حریم پاک خداوند است. سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است.      
2738

سیاه دانه و عسل هرروز یه قاشق چای خوری همسرتون بخوره شما هم از روز اول پرید تا ۱۰ روز بخورید

بهش اصلا فکر نکن، هرروز هم بی بی چک نزن بزار از موعدت یه هفته بگذره بعد، هرچقدر کمتر ذهنت درگیرش باشه زودتر باردار میشی