2410
2553
عنوان

دخترای شما هم انقد بابایین؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم حتی شب ها هم باید بغل باباش باشه و دستشون دور گردن هم در این حد  

عه همه به من میگن برو خوش باش بذار بچسبه به باباش اما دروغ چرا بعد چهار سال قسمتم شده دلم میخواد به خودمم بچسبه😄

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
2456

عزییییزم ، دختر منم ۲۰ ماهشه دقییییقا همینجوریه

تا باباش خونه ست دااااائم رو پاش نشسته یا ازش میخواد باهاش بازی کنه

با اینکه من بیشتر وقت میذارم بیرون میبرم بازی میکنم اما بر ای باباش یه ذووووقی داره که نگو

اینم از شیرینی هاشونه فداشششون

دختر ندارم ولی برادرزاده ام با اینکه پسره خیلی بابایی هست حتی وقتی خیلی بچه بود از دست باباش شیشه شیر می‌گرفت مادرش هر کاری میکرد از دست اون نمی گرفت😄

این کاربری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ به بنده واگذار شده
فکرکنم چون کمتر میبینن اینجوریه.پسرمن شدید باباییه پدرشم صبح تا ۱۱شب سرکاره ولی فقط ازپدرش حرف شنوی ...

شایدم اما خب خیلی نامردیه از صبح تا شب پوست من کنده میشه ذوق و خنده هاش برا باباشه😅

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
2714
یعنی به شما وابسته اس؟

وا من مجردم

بیشتَرِ انسان ها قاتِلَن هَمِ انسان ها انسانیَت را کشتند🗡به علت داشتن مشکلات روحی روانی از رفتار مناسب معذوریم ببخش شما میخوایم نبخش به درک🤷🏻‍♀️ قبلا یه نفر یه نصیحتی بهم کرد که پشتش کلی آرامش بود کع میگف سوزنت گیر نکنه روی ادما، روی اتفاق ها، روی حرف ها، فقط رها کن راهش همینه نیازی نیست دنبال تحلیل هرچیزی باشم برای خودم دلیل دارم که چسناله نمیکنم مثل همجنسام و دلایل نقاب پشت نقاب که معلوم نیست یکسری اشتباهات خودشونو بیان نمیکنن اما خوب آمادن برای بیان کردن اشتباهات کوچیک دیگران و آخرم چی؟ آخرم به نفع خودشون😏همیشه پشت عدالتم دلیلی نمیبنم چون زنم هرچی میشه حق رو بدم همجنسم همیشه عم طرف عدالت واقعیَم چون از جنس تفاوتم برعکس بعضیا+ حیا یا حیات واقعی به معنای بیش- در اطراف کشته شده، کاش به جای بحث فهمید بعضی ها چیزی به اسم منطق، باور با وجود مغز تو کله ی یکسری نیست!:(( واقعیت زندگی چند وقتیه از بین رفته اما کو گوش شنوا؟ کو عقل و منطق قبلا؟ سوخته شده جایی که بعضی ها با واقعیت تلخ دنیا آشنا بودن الان دنیا تبدیل شده به یه ناله ی فیک که بعضی ها باور میکنن من همینم که هستم مهم اینه خودمم نه کس دیگه ای تو یه مشت قاب حقیقی پشت نقاب!🤏🏻                                  
شایدم اما خب خیلی نامردیه از صبح تا شب پوست من کنده میشه ذوق و خنده هاش برا باباشه😅

دقیقا.توهمه مراحل سخت وآسون ما کنارشونیم ولی عشق بابان

"دوست دارم اندازه کسی که تورا برایم آفرید"      
عزیزم خداحفظش کنه شیرین     دخترابابایین دخترمنم باباشو خیلی دوس داره همیشه میگه بابام ا ...

مرسی گلم خدا دختر شمارو هم حفظ کنه هوو آوردیم برا خودمون😂

چون ایشون رو کمتر می بینه! کلا انسان اینجوریه

ولی خب بزرگتر که بیشه تعلق خاطرش به شما بیشتر میشه و صمیمی میشه باهات

البته اگه مامان مهربون و صبوری باشی

منم به شدت بابایی بودم ولی چون مامانم عصبی بود نشد بهش نزدیک بشم

من تو شکمم هست نسبت به صدای باباش واکنش نشون میده😐

آخ آخ نگو دختر منم تو بارداریم باباش از در میومد تو صداش میومد شکممو پاره میکرد نگو همون موقع هم بابایی بوده

چون ایشون رو کمتر می بینه! کلا انسان اینجوریه ولی خب بزرگتر که بیشه تعلق خاطرش به شما بیشتر میشه و ...

برا دخترم صبور و مهربونم بخدا اما باباش از من صبورتره دروغ چرا فکر کنم برا اینه که باهاش آرامش داره 

2706