2726
عنوان

عروس هلندی خریدم سرم کلاه گزاشتن چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 55 پست
نگاه، تو ابی ک میخوره دو تا قطره سرکه سیب بریز بهش، پف میکنه یا جایی گذاشتی سردشه یا عفونت داره  ...

نه عزیزم خونه گرمه تهرانم

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗
شاید بهت عادت نکرده  یک ونیم جاروبرقی نمیشد بخری

میخولستم سطلی بخرم

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم هنوزبه محیط جدیدعادت نکرده به نظرم رفتارش طبیعیه 

نه نیست قبلا هم خریده بودم اینجوری نبودن زنگ بزنم به زنه بگم برمیگردونم

نه عزیزم خونه گرمه تهرانم

خب همون سرکه بریز تو ابه نگاه با قطره چکونا فقط دو قطره جا ابیشو نصف یه کم بیشتر کن و دوتا قطره فقط بریز تا فردا عصر ولش کن بعد دیدی باز بیحاله و پف کرده حتما ببرش دامپزشک چون جدیه ممکنه تلف بشه

2728
نمیفهمن قبلی هم قبلا مریض شده بود خودش خوب شد بهش رسیدم این انگار نه انگار روانیم کرده

آدم شاید سرما بخوره خودش خوب شه ، ولی دیابت خودش خوب میشه ؟ شاید عروس هلندیتون باید دارو بخوره ، شما ببر دکتر ، بعدا که حالش خوب شد یه عالمه شیطونی می کنه

اره بگی بهتره

خدا لعنتش کنه من آدم فقیر سرم کلاه گزاشت

آدم شاید سرما بخوره خودش خوب شه ، ولی دیابت خودش خوب میشه ؟ شاید عروس هلندیتون باید دارو بخوره ، شما ...

دکتر متوجه نمیشه قبلا هم می‌بردم هرکدوم چیزی میگفت

الان مسئولیت اون با تو هستش. عروسکت نیست که انتظار داشته باشی بشکن بزنی برقصه. لابد غصه میخوره. عجب آدمی هستی.با این بچگی و به بلوغ نرسیدن ازدواج هم کردی. کوچولو اره برو عوض کن عروسکه آخه.

قبول نمیکنه ک ببر جای نشون بده ببین مریضه یا ن ،اگ نبود بفروشش همون قیمت

نمیخرن که کجا بفروشم

۹۰۰بزور داد رفتم دیروز قفس جای دون جای آب تاب ارزن تخمه خریدم شد یکونیم

ببین اولش همینه ..چند وقت طول می‌کشه بشناستتون وباهاتون دوست بشه..منم عروس هلندیم رو می‌خوام بفروشم چون تو راهی داریم

2706