2703
2553

حالم خیلی بده عروس قبلا داشتم خیلی خوب بود بامزه شیطون باهام بود همش چندروز پیش رفتم از دیوار خریدم اون همه راه با ماشین رفتیم خیلی چیزا تو خونم ندارم میخواستم بجای پول عروس جاروبرقی بخرم شوهرم گفت چون خونه تنهایی تو شهر غریب مامان بابام پیشم نیستن مادرشوهرمم محلم نمی‌ده برات عروس میخرم رفتیم بخریم پول قفس خرتو پرت یک میلیون نیم شد من چیکار کنم از روزی که آوردم همش پف می‌کنه می‌خوابه یا می‌ره رو قفس از حرص دارم میلرزم چیکار کنم زنگ بزنم به زنه چی بگم

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

باش حرف بزن بازی کن ببین بازم اینجوریه

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد
چند خریدی مگه؟

۹۰۰بزور داد رفتم دیروز قفس جای دون جای آب تاب ارزن تخمه خریدم شد یکونیم

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗
باش حرف بزن بازی کن ببین بازم اینجوریه

اصلا انگار نه انگار

2714

عزیزم هنوزبه محیط جدیدعادت نکرده به نظرم رفتارش طبیعیه 

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
خب  به جای این کارا ببرش دکتر

نمیفهمن قبلی هم قبلا مریض شده بود خودش خوب شد بهش رسیدم این انگار نه انگار روانیم کرده

اشتباه کردی پرنده جاش خونه نیست .جان بودم جارو برقی می‌گرفتم.چند سالته؟چرا بچه نمیاری تنها نباشی ؟

۲۰سالمه سنم هنوز کمه برای بچه

2706