2737
2739
عنوان

سریال یاغی واسه بچه ها مناسبه؟ بالای 14ساله یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 33 پست
اون بچه ی چهارده سالت در تمام زمینه هایی که میترسی بدونه از بهتر میدونه فثط به روی خودش نمیاره.

اینو قشنگ گفتی. امروز گفت من رفتم تو نت یه قسمتشو دیدم😑

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون بچه ی چهارده سالت در تمام زمینه هایی که میترسی بدونه از تو بهتر میدونه فثط به روی خودش نمیاره.

یازده سالشه

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2731
🙄🙄🙄ن واس بالای ۱۴ مناسب نیست بالای ۱۴ فعلا فقط کارتون ایرانی باید ببینن تا ۲۰ سالگی🙄🙄

دخترم 11سالشه.نمیدوم چرا همه میگن 14هست.پرسیدم بالای 14 هست یا نه؟ 

یازده سالشه

خب این سریال برای بچه‌ ۱۱ ساله جذاب نیست

فک کنم خود دخترت خوشش نیاد از این سریال.

یه دختر دیوونه که دیوونه بارونه  یه دختر پر احساس که عاشق نویسندگیه  یه نویسنده‌ کوچولو با رویاهای بزرگ🌈🦋

شرط سنیش ۱۲ ساله خودم میبینم

کاربر آقا___اگه این امظا رو میخونی دعا کن منو دوستم به اون هدفمون کمتر از ۶ ماه برسیم خیلی ازش دوریم🤲🏻_____کاربری سوم____خودم میدونم تاپیکه ولی عادت کردم میگم تایپیک😐 ( راستی اگه کمکت  کردم تو دلت بگو انشالله به اون هدفش کمتر از ۶ ماه برسه😁)
2738
پس با خودت ببینه بهتره. کلا بزا  چیزیو ازت پنهون نکنه

آره عزیزم وقتی دیدم یواشکی نگاه میکنه. گفتم بزار با خودم ببینه. 

والا ما ک میشینیم خانوادگی میبینیم خواهر کوچیکمم ۱۰ سالشه

قشنگه موضوعش؟ 

🙄🙄🙄ن واس بالای ۱۴ مناسب نیست بالای ۱۴ فعلا فقط کارتون ایرانی باید ببینن تا ۲۰ سالگی🙄🙄

پس من ۱۸ ساله باید کارتون ببینم😂😂

کاربر آقا___اگه این امظا رو میخونی دعا کن منو دوستم به اون هدفمون کمتر از ۶ ماه برسیم خیلی ازش دوریم🤲🏻_____کاربری سوم____خودم میدونم تاپیکه ولی عادت کردم میگم تایپیک😐 ( راستی اگه کمکت  کردم تو دلت بگو انشالله به اون هدفش کمتر از ۶ ماه برسه😁)

الان هیچ فیلمی نیست که اصلا خشونت نداشته باشه

این هم خشونت داره 

بستگی به خود بچه داره 

بعضیا معتقدن بچه باید تا ۲۰ سالگی کارتون ایرانی ببینه😑

خواهشا بچه هاتونو انقد پاستوریزه بار نیارید

INTJ                                                                          آزادی هیچ معنی نداره؛وقتی زندانی افکار خودتی                     اگه از دسته ی فاطی کماندو هایی که معتقدن زن گوهر در صدف و.. هستی و با اسم ناموس و ملک شخصی مرد خطاب شدن عشق میکنی خواهشا رو پستام ریپ نزن:)
2706