2737
2734

سلام خانم گلیا 24سالمه پسرم5 سالشه همیشه آرزوم ادامه تحصیل بود واینکه بخاطر یه سری اخلاقای همسرم واذیتای خانوادش میخوام درس بخونم که مستقل بشم ولی دیشب یهویی به این فکر افتادم که بجای ادامه تحصیل بچه دوم بیارم شاید همسرم با اومدن بچه دوم سرش گرم زندگی بشه واز خانوادش یکم فاصله بگیره دلیلشو تو تاپیکای قبلم گفتم. وبجای ادامه تحصیل چندتا کلاس مختلف برم ولی تهش دلم به دانشگاه رفتنه 

درس بخون 

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم منم ۲۵ سالمه و بعد بدنیا اومدن پسرم ادامه ندادم الان ک یکم بزرگ شده میخوام ادامه تحصیل یدم

بعداز ۵سال بودن توی نی نی سایت خدایی نفهمیدم کاربرا چه اصراری دارن دروغ بگن ...یا حرفی نزن یا شبیه حرفات باش. 

درس بخون 

همون بچه دو روز دیگه بزرگ میشه خجالت میکشه از اینکه مامانش درس نخونده 

یه مامان با سواد خانه دار خیلی بهتر از یه مامان بی سواد خونه داره ❤️👌

پای بندم تا پای جان ب تمامت❤️

توروخدا واسه سرو سامون دادن زندگی آشوبتون پای ی ادمو ب اون زندگی باز نکنید

شوهرت۵سال با بچه سرگرم‌ شه

بعدش چی

بازم روز از نو

درس بخون

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد
2706