2410
2553

در حوصله ام نیست تایپ کنم .

کلمه آفرودیت را در گوگل سرچ بزن 

سلام عزیزان .من حقیقتا بعد از کار و مشغله میام تو سایت و دوست دارم فقط در سایت تبادل نظر کنم و تاپیک هایی که دوست دارم شرکت کنم...نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم .من مشاور نیستم که فرصتش را داشته باشم.نمیتونم جایی که تگ میشم شرکت کنم چون مثل یه کار اجباری و شغل میشه که باید جواب بدم و این بعد از کار و شغلم برایم سخت و فرسوده کننده است .لطفا خواهش دارم که درخواست دوستی نفرمایید و جایی تگ نکنین برای سوالات تون .اگر موردی را بلد بودم تو تاپیک هام گفتم .ممنونم از شما و درک شما

همون میل جنسی؟

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

منظورش میل جنسیت بوده 

عضویتم به ۹۶ برمیگرده 😍😍😍۱ : ((دخترم نترس شوهر برات هست تو فقط زرنگ باش و با اعتماد بنفس ۲: عزیزم رمز موفقیت شما شوهر نیست اونیکه تو را به کمال می‌رسونه شوهر نیست وجود  خودت هست شوهر به شریک و یه همدم هست   ۳: کارت طلایی نی نی سایت طلاق نست🤔🤔🤔 طلاق آخرین راهه که همیشه براش وقت هست۴ :تصمیم گرفتی توافقی جدا بشی بچه ها چی؟؟؟؟ اونا هم تصمیم گرفتن نطرشون مهم بود برات ؟؟؟؟ ۵: اون چیزهایی را شما ندارید من پزوشو نمی‌دم عادت دارم از داشته هام میگم هیچ  ادعایی هم ندارم من از نداشته هام فاکتور میگیرم تا حال دلم بد نشه ۶: زنان سختی کشیده زنان قوی هستن که یاد گرفتن بجنگند و  خودشون از پس همه ی مشکلات شون بربیاند اما همه فکر میکنن خوش شانس هستن  )).

منظورش بیشتر جذابیت جنسی هست (جذابیت جنسی با میل حنسی فرق داره).

در کنارش خصوصیات حس ششم و...که تو زنا بیشتر از مرداست

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩