2297
2330

ماکارونی🍝

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 

ما املت

من نِلَم،همونی که لباس قرمز کوتاه و چکمه داشت،یه گربه کوچولوی مشکی داشت،دنبال مامانش میگشت،میگشت میگشت.....آخرش رسید پارادایز،مامانش مرده بود💔من اگه بهت میگم مامانجان،از روی عادته،🤦‍♀️چون از وقتی خودم مامان لازم داشتم ،مامان بودم،وگرنه هر کی خودش اختصاصا مامان خودشو داره،و صد البته منم بچه های خودمو دارم،روشنه که کسی برام مثل بچه های خودم نیست😏عاره مامانجان اینجوریه

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051
من کالباس توعمرم نخوردم

بخور یه بار زندگی ارزششو نداره

من نِلَم،همونی که لباس قرمز کوتاه و چکمه داشت،یه گربه کوچولوی مشکی داشت،دنبال مامانش میگشت،میگشت میگشت.....آخرش رسید پارادایز،مامانش مرده بود💔من اگه بهت میگم مامانجان،از روی عادته،🤦‍♀️چون از وقتی خودم مامان لازم داشتم ،مامان بودم،وگرنه هر کی خودش اختصاصا مامان خودشو داره،و صد البته منم بچه های خودمو دارم،روشنه که کسی برام مثل بچه های خودم نیست😏عاره مامانجان اینجوریه

سوپ شیر😶

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوdanger سابق کاربری پنج سالم بدون هیچ دلیلی تعلیق شد😶🙊میگن زندگی زیباست🤐 اما کجاش نمیدونم😵خواهشن اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😕باتچکر🙏🤌
بخور یه بار زندگی ارزششو نداره

😂😂من متنفرم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوdanger سابق کاربری پنج سالم بدون هیچ دلیلی تعلیق شد😶🙊میگن زندگی زیباست🤐 اما کجاش نمیدونم😵خواهشن اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😕باتچکر🙏🤌