2726

سلام من یه چند وقتیه ک احساس پشیمونی میکنم از کاری ک کردم اولا میدونستم کاری ک دارم انجام میدم بعد یکی دو سه بار انجام دادن رفتم تحقیق کردم ببنم گناهه یا نه بعد ترک کردم دیدم گناهه ولی بعدش دوباره برگشتم سمتش الان واقعا استرس دارم بخاطر کار بدی ک انجام دادم همش دلم میخواد برگردم به گذشته با همین اگاهی که دارم چون خیلی پشیمونم با این کارم کلی اعتبار خودمو پیش خدا پایین اوردم الانم میدونم دیگه تکرارش نکنم و کار خوبی عوضش انجام بدم خدا منو میبخشه اما یه بار از یکی شنیدم اگه رمال یا فالگیری بری پیششون فالتو بگیرن و با چیزایی ک میگی وارد زندگیت بشن هرکاری کردی میفهمن حتی گناهاتو یعنی ابروت میره من نگران ابرومم اگه یه همچین شیادی به پُستم بخوره چه غلطی کنم عین سگ پشیمونم فقط اگه کسی میتونه اطلاعات کافی بده ک چجوری استرسم کم شه چجوری اثرات گناهو از وجود و بدن و کل زندگیم پاک کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چند ساله هستی گام فکرت خیلی بچه گانه و سطحی هست 

عضویتم به ۹۶ برمیگرده 😍😍😍۱ : ((دخترم نترس شوهر برات هست تو فقط زرنگ باش و با اعتماد بنفس ۲: عزیزم رمز موفقیت شما شوهر نیست اونیکه تو را به کمال می‌رسونه شوهر نیست وجود  خودت هست شوهر به شریک و یه همدم هست   ۳: کارت طلایی نی نی سایت طلاق نست🤔🤔🤔 طلاق آخرین راهه که همیشه براش وقت هست۴ :تصمیم گرفتی توافقی جدا بشی بچه ها چی؟؟؟؟ اونا هم تصمیم گرفتن نطرشون مهم بود برات ؟؟؟؟ ۵: اون چیزهایی را شما ندارید من پزوشو نمی‌دم عادت دارم از داشته هام میگم هیچ  ادعایی هم ندارم من از نداشته هام فاکتور میگیرم تا حال دلم بد نشه ۶: زنان سختی کشیده زنان قوی هستن که یاد گرفتن بجنگند و  خودشون از پس همه ی مشکلات شون بربیاند اما همه فکر میکنن خوش شانس هستن  )).

اولا مگه قدرتی از خدا بالاتر هست؟ دیگه شیطانشم‌که قویترین نیروی پلیدی هست، خدا نخواد دستش بستست، پس چی میترسی، توبه کن با خیال اسوده و دیگه به گناهت برنگرد، خداروهم شکر کن که این قدر بزرگ و رحیم، دیگه چی میخوای‌