2726
عنوان

خواب زیاد نشانه افسردگیه؟؟ من الان بیدار شدم😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 38 پست
آره انگیزه هیچ کاری رو ندارم. یهو می شینم ۲ ساعت میرم توی فکر بدون اینکه متوجه باشم

نه افسردگی اصلی ترین علامتش احساس غم اونم طولانی مدت. مثلا ناراحتی یکی دو هفته هم افسردگی نیس

اگه ولت میخاد همش تنها باشی هیچ چیزی خوشهالت نمیکنه چیزایی ک دوست داشتی رو الان دوست نداری همیشه دوست داری تنها باشی گریه میکنی از خودت متنفری آرزوی مرگ میکنی افکار خودکشی داری و برای فرار از همه اینا زیاد میخوابی یا زیاد میخوری یعتی افسرده ای

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ریتم بدنت به هم ریخته . باید چند روز مقاومت کنی صبح پاشی و خودتو مشغول کنی شب بخوابی درست میشه 

آره یه مدت شوهرم کارش یجوری شده بود صبح ساعت ۵ میومد. 

منم بیدار می موندم که شام و چای بدم بهش... 

داداشا و برادرش هم دیر میرفتن خونشون. الان که یه ماهه اون روال کاری تعطیل شده.

همه برگشتن به عادت قبلی . اما من نه.

از همه خجالت میکشم...

رویای من استقلال مالی و رسیدن به درآمده
نه افسردگی اصلی ترین علامتش احساس غم اونم طولانی مدت. مثلا ناراحتی یکی دو هفته هم افسردگی نیس اگه و ...

وای بری تاپیکام سر بزنی همه رو دارم دیگه....

همش میخوام تنها باشم... فکر خودکشی هم گاهی میاد...

همه میگن انگار همیشه یه غمی توی دلت هست که نمیتونی بخندی و شاد باشی

2728
من دیشب یک خوابیدم😐ساعت چهار صبح بیدار شدم دیگه خوابم نبرد😐😐

خوش بحالت من ۹ ساعت بیشتر میخوابم... ۱۰ تا آلارم میذارم اما هیچکدوم رو نمی شنوم

علائم دیگه ای هم داری؟

همش غمگینم... غذام  کم شده... حتی گاهی یادم میره غذا بخورم دیگه به ضعف کردن که میرسم به زور یه چیزی میخورم.

بدون اینکه متوجه باشم میرم توی فکر... میگم خب پنج دیقه گذشته.... یهو می بینم دو ساعته توی اون حالتم

همش غمگینم... غذام  کم شده... حتی گاهی یادم میره غذا بخورم دیگه به ضعف کردن که میرسم به زور یه ...

دقیقا منم همین حالت هارو دارم همشو 

تلان خیلی ساله اینطورم و هرروز داره بوتر میشه و هیچ وقت هم برا درمانش پاپیش نزاشتم

2706