2703
2553

تعبیر خواب خرافاته و هیچ حقیقتی نداره

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اگه مال خودت بود نوزاد ازدواج می کنی ولی نمیدونم خوب هست یا نه شیر دادن اگه خواستگار اومد قبول نکن&n ...

داداشم بود😑😐شایدم شبیهش بود چون داداشم بزرگ تر از اون نوزاد بود

2714

شیر دادن نشانه پاکی از گناه هست و اینکه به پسر بچه ای شیر دادین یعنی اولین اولادتون پسره😊

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

من باز یکسال می شه که خواب می بینم من و یک پسری خیلی عاشق همیم دیشب هم خواب دیدم عروسی کردم و خودم رو تو ابنه نگاه می کردم با لباس عروس سفید و لی داماد نبود رل هم ندارم عاشق هم نیستم کسی تعبیرش می دونه

خیر باشه گلم 

همیشه خواب می‌بینید بگید خیر باشه 

خیر هم واستون تعبیر میشه   

هر چند دوستان اگر یه خواب عجیبی دیدین که خیلی حالتونو خوب کرد یا هر چی سعی کنین واس کسی تعریف نکنین 

هم اون خواب چشم میخوره هم هر کی یه جور تعبیر میکنه بعضیا هم خب بلد نیستن بگن خیر باشه 

به قولی اون خواب میپره 

به همین سادگی   

امام زمانم قربونت برم   آخه تو چ قدر خوبی .. جانم به فدایت آقا جان ......بیا یه چیزی یادت بدم واسه استجابت دعا          قبل دعا کردن امام زمان رو به مادرش فاطمه زهرا (ع)و امام حسین (ع)و امام رضا(ع) قسم بده که دعاتون مستجاب کنه //////دوم اینکه خدا رو به کارهای خوبتون قسم بدین تا اجابت کنه دعاتون عزیز  اگه دعاتون مستجاب شد یه دعایی هم واسه من کن ....... الهی که حاجت روا بشی ....
من باز یکسال می شه که خواب می بینم من و یک پسری خیلی عاشق همیم دیشب هم خواب دیدم عروسی کردم و خودم ر ...

خیر باشه گلم   

اکثر خوابها ن همشون ساخته ذهنمون هستن 

البته گفتم ن همشون 

امام زمانم قربونت برم   آخه تو چ قدر خوبی .. جانم به فدایت آقا جان ......بیا یه چیزی یادت بدم واسه استجابت دعا          قبل دعا کردن امام زمان رو به مادرش فاطمه زهرا (ع)و امام حسین (ع)و امام رضا(ع) قسم بده که دعاتون مستجاب کنه //////دوم اینکه خدا رو به کارهای خوبتون قسم بدین تا اجابت کنه دعاتون عزیز  اگه دعاتون مستجاب شد یه دعایی هم واسه من کن ....... الهی که حاجت روا بشی ....
2706