2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نمیدونم چرا جوابمو نمیده فقط لایک میکنه 😭😭😭💔 @000kkk   🥺🙏🏿❤

جانم عزیزم 

بخدا وقتم آزاد نیست 😭

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
کسی نیست منو کمک کنه 😓😕😢🥺

بگو 

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
چرا تاپیک نمیزنی 😭😭😭😭از دیروز تا حالا من دارم تگ میکنم ❤❤❤

خوب گلم تایپک بزنم میبینی که هم توهین میکنن، هم نمی‌رسم جواب بدم ببخشید

درخاستمو قبول کن لطفا🥺❤

باشه گلم 

بگو  

یکی هست تو ذهنمه خیلی به شوهرش گیر میده برای عوض کردن خونه یعنی در حدی که همدیگرو میشورن از فحاشی میخام بدونم این چیکار کرده که میخاد خونرو عوض کنه و هدفش از عوض کردن خونه چیه ؟

خیلی برام مهمه و به منم مربوط میشه خدا خیرت بده خیر ببینی ❤️❤️❤️🥺🥺

2706