2733
2734

دیروز با عشقم رقته بودیم کافه بعد ی چن تا دختر اونجا بودن تولد دوستشون بود

یکیش قشنگ زل زده بود ب رل من ینی چشم ازش برنمیداش 

اخرشم نتونس طاقت بیاره اومد گف میشه فندکتونو بدین ینی انقد دقت کرده بود ک فندک دستش دیده بود من موندم چرا این شکلین بعضیا مگ نمیدید کنارش یه خانم هس

اگه نظرت با چیزی که من گفتم مغایره لطفا ریپلیم نکن 🧿🌸💛تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند💛🌸🧿 میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنی😍اخه من به دعای نینیسایتیا ایمان دارم🍁🧡تیکر برای رسیدن بهترین روز زندگیم😍😊💫رسیدن به عشقم 👰🏻🧚🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بد زمونه ای شده ملت هاااارررر شدن دیگه مجرد و متاهل ، تنها یا با یک همراه ، هیچی براشون فرق نداره

بخدا کم مونده بود بهش پیشنهاد بده بعد دیگ انقد زل زده بود بهش دوس پسرم جاشو با من عوض کرد

اگه نظرت با چیزی که من گفتم مغایره لطفا ریپلیم نکن 🧿🌸💛تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند💛🌸🧿 میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنی😍اخه من به دعای نینیسایتیا ایمان دارم🍁🧡تیکر برای رسیدن بهترین روز زندگیم😍😊💫رسیدن به عشقم 👰🏻🧚🏻‍♀️
2706