2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
حق طلاق حق حضانت فرزند حق اشتغال و تحصیل تمام این حقوق رو میخواستم درآمد متناسب با وضع الان جامعه&n ...

آزادی تو پوششو مخالفم ایران یه جامعه ایه که اگه یه ذره پوششتو اوکی نکنی مردا چارچشی نگات میکنن چون تاحالا این جور پوششی ندیدن مردا هرچقدم تو این یه فقره گیر بدن به ما خانوما به نفع خودمونه

من روز اول به شوهرم گفتم اگه یه روزی به هر دلیلی اگه دوسم نداشتی یا یکی دیگه رو دوست داشتی و خواستی ...

منم روز اول همینو به شوهرم گفتم 

گفتم اگه خدایی نکرده ازت خیانت ببینم حتی یک لحظه هم توی زندگی نمیمونم و ترکت میکنم

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
2738
وا تورو خدا😐🤔حرف زدم یا چی؟😐بار اولی نیست که بهم میگن ولی به جون مامانم دخترم🙆‍♀️

وقتی تازه عضومیشی نبتید سوالای مردونه بپرسی همین میشه شک 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

بهم وفادار بمون.ب حرفو حاشیه هل توجه نکن

باهم تلاش میکنیم باهم میسازیم

جای خوابتو جدا نکن .برام عروسی بگیر هرچند ارزون 

درکل باس منو بگیری دیگ راهی نداری😅

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
تو خواب ببینی😁😁

😄😄نیست اصلا همچین مردی

بالاخره آرزو بر جوانان عیب نیست البته ک ازما گذشت دیگه و تو ۱۷ سالگی بدون هیچ شرطی با کله ازدواج کردم

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
2706