2726
عنوان

دانشجوهای شاغل، یا کسایی که دوران دانشجویی شاغل بودین

| مشاهده متن کامل بحث + 3617 بازدید | 57 پست
بچه هاتو. دانشگاه سنتون از بقیه بیشتر باشه مسخرت میکنن ? مثلا 23 سالگی برم پرستاری خیلی ضایعه س??

من رشتم حقوقه از بچه های پرستاری اطلاع ندارم

ولی نه اصلا

ما همکلاسی ۴۵ساله داریم، ۳۰ ساله هم داریم

عزیزم منم حسابداری میخونم دانشجو ام چطوری وارد بازار کار شدید 

عزبزم  از طریق کاریابی پیدا کردم برو کاریابی ثبت نام کن برو دو تا سه تا کاریابی اسمتو بنویس 

عضویتم به ۹۶ برمیگرده 😍😍😍۱ : ((دخترم نترس شوهر برات هست تو فقط زرنگ باش و با اعتماد بنفس ۲: عزیزم رمز موفقیت شما شوهر نیست اونیکه تو را به کمال می‌رسونه شوهر نیست وجود  خودت هست شوهر به شریک و یه همدم هست   ۳: کارت طلایی نی نی سایت طلاق نست🤔🤔🤔 طلاق آخرین راهه که همیشه براش وقت هست۴ :تصمیم گرفتی توافقی جدا بشی بچه ها چی؟؟؟؟ اونا هم تصمیم گرفتن نطرشون مهم بود برات ؟؟؟؟ ۵: اون چیزهایی را شما ندارید من پزوشو نمی‌دم عادت دارم از داشته هام میگم هیچ  ادعایی هم ندارم من از نداشته هام فاکتور میگیرم تا حال دلم بد نشه ۶: زنان سختی کشیده زنان قوی هستن که یاد گرفتن بجنگند و  خودشون از پس همه ی مشکلات شون بربیاند اما همه فکر میکنن خوش شانس هستن  )).

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه میگن تو پرستاری  هم همسنن  منم 23 اونا همه 19 20 خیلی مسخرم میکنن فکر کنم

خب حالا چقد اختلافه مگه یکی دوسال بعدم خیلی کمن تعداد اونایی ک سال اول کنکور شون قبول شده باشن احتمالا اونا هم یکی دو سال پشت کنکوری بودن 

به تمام آرزوهام قول رسیدن دادم 💪
منم حدودا سه ترم دنبال این بودم که کارآموزباشم ولی نشد متاسفانه میشه بپرسم چطور شاغل شدین؟ یعنی خود ...

نه درسم خوب بود و اطلاعاتم زیاد بود 

گفت بیا شرکتم یک دوره یک ترم بدون حقوق کار کردم از مرداد  دیگه حقوق میداد 

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•
من خیلیی دنبال این کاری که گفتین بودم من رشتم حقوقه، الان ترم شش هستم از سه ترم پیش کلی دنبال کارآم ...

نمیشه عریضه نویس بشی با یه وکیل مشورت کن حتما استاداتون وکیل هستن ازشون بپرس 

عضویتم به ۹۶ برمیگرده 😍😍😍۱ : ((دخترم نترس شوهر برات هست تو فقط زرنگ باش و با اعتماد بنفس ۲: عزیزم رمز موفقیت شما شوهر نیست اونیکه تو را به کمال می‌رسونه شوهر نیست وجود  خودت هست شوهر به شریک و یه همدم هست   ۳: کارت طلایی نی نی سایت طلاق نست🤔🤔🤔 طلاق آخرین راهه که همیشه براش وقت هست۴ :تصمیم گرفتی توافقی جدا بشی بچه ها چی؟؟؟؟ اونا هم تصمیم گرفتن نطرشون مهم بود برات ؟؟؟؟ ۵: اون چیزهایی را شما ندارید من پزوشو نمی‌دم عادت دارم از داشته هام میگم هیچ  ادعایی هم ندارم من از نداشته هام فاکتور میگیرم تا حال دلم بد نشه ۶: زنان سختی کشیده زنان قوی هستن که یاد گرفتن بجنگند و  خودشون از پس همه ی مشکلات شون بربیاند اما همه فکر میکنن خوش شانس هستن  )).
اخه پرستاری فکر نکنم اینجوری باسه

چه ربطی داره من دو تا از دختر عموهام بیستو دوسالشون بود رفتن پرستاری یکی از دوستام هم لیسانس حسابداری داشت بعد دوباره کنکور داد پرستاری آورد خودت رو درگیر اینجور چیزا نکن از زندگیت لذت ببر اصلا مهم نیست که چند سالگی بری 

عزبزم  از طریق کاریابی پیدا کردم برو کاریابی ثبت نام کن برو دو تا سه تا کاریابی اسمتو بنویس&nbs ...

اها ممنون گلم 

من فارغ‌التحصیل نشدم هنوز 

بنظرتون میتونم سرکار برم 

از کجا شروع کنم بهتره برای دانشجو 

به تمام آرزوهام قول رسیدن دادم 💪
اول تو قسمت مالی کار کردم بعد رفتم فارغ التحصیلان

چه جالب، بعد خودتون با دانشگاه صحبت کردین؟ میشه یکم توضیح بدین چطوری پیگیری کردین و با کدوم بخش صحبت کردین؟

منظورتون از کار دانشجویی چیه؟

یعنی کارهایی که تو دانشگاهن.درکاقع کمک حال کارمندای دانشگاه می‌شید.تو بخشایی مختلف.بایگانی سایت کامپیوتر یا خوابگاها.فک‌کنم‌می‌رفتیم تو معاونت دانشجویی درخواست می‌دادیم.اون موقع ۳ماهی ۹۰ت بهمون می‌دادن و خیلی خوب بود واسه ما.البته من دولتی درس می‌خوندم.حدود سال ۸۵ منظورمه.الان حتما خیلی بیشتر پول می‌دن

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
نمیشه عریضه نویس بشی با یه وکیل مشورت کن حتما استاداتون وکیل هستن ازشون بپرس 

عریضه نویسی و دادخواست نویسی و اینجور چیزارو باید توی محیط کار آموزش ببینی

بعد من چندتا دفتر حقوقی رفتم متاسفانه درخواست های خوبی ندارن، حدودا یک ترم ول کردم این قضیه رو ولی بازم میخوام از شنبه برم دنبالش.

از دوستام توی دفتر حقوقی شاغل شدن ولی آشنا داشتن

2706