2328
2330
عنوان

دانشجوهای شاغل، یا کسایی که دوران دانشجویی شاغل بودین

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 57 پست
دوتا خواهرای من دانشجو هستن و کار میکنن یکی شون تو املاک یکیشون هم‌ مرکز تصویربرداری 

اطلاع دارید که چطور آشنا میشدن؟ من با برنامه دیوار و کارکو دنبال کار میگردم ک کار درست حسابی نداره

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

بچه هاتو. دانشگاه سنتون از بقیه بیشتر باشه مسخرت میکنن ? مثلا 23 سالگی برم پرستاری خیلی ضایعه س??

من 23سالم  دانشجوی ترم دوم پرستاری ام هم کلاسیام همه 81یا 80هستن 😶💔😂 نه بابا مهم نیس 

کاراموز رشته ی خودم بودم توی شرکت یکی از اساتید  سال ۹۳ حقوقمون ۴۰۰ تا ۶۰۰ بود  حقوق کار ...

منم حدودا سه ترم دنبال این بودم که کارآموزباشم ولی نشد متاسفانه

میشه بپرسم چطور شاغل شدین؟ یعنی خودتون با استادتون صحبت کردین؟

2051
بچه هاتو. دانشگاه سنتون از بقیه بیشتر باشه مسخرت میکنن ? مثلا 23 سالگی برم پرستاری خیلی ضایعه س??

نه بری توی دانشگاه میبینی کلی ادمبا شرایط تو هستن 

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ENTJ•

کار دانشجویی می‌گرفتم از همون سال اول.بعد تو ارشد یه شغل مربوط به رشته م بود.شاگرد خصوصی می‌گرفتم.حقوقش خوب بود.

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

من رشتم حقوقه از بچه های پرستاری اطلاع ندارم

ولی نه اصلا

ما همکلاسی ۴۵ساله داریم، ۳۰ ساله هم داریم

عزیزم منم حسابداری میخونم دانشجو ام چطوری وارد بازار کار شدید 

عزبزم  از طریق کاریابی پیدا کردم برو کاریابی ثبت نام کن برو دو تا سه تا کاریابی اسمتو بنویس 

عضویتم به ۹۶ برمیگرده 😍😍😍۱ : ((دخترم نترس شوهر برات هست تو فقط زرنگ باش و با اعتماد بنفس ۲: عزیزم رمز موفقیت شما شوهر نیست اونیکه تو را به کمال می‌رسونه شوهر نیست وجود  خودت هست شوهر به شریک و یه همدم هست   ۳: کارت طلایی نی نی سایت طلاق نست🤔🤔🤔 طلاق آخرین راهه که همیشه براش وقت هست۴ :تصمیم گرفتی توافقی جدا بشی بچه ها چی؟؟؟؟ اونا هم تصمیم گرفتن نطرشون مهم بود برات ؟؟؟؟ ۵: اون چیزهایی را شما ندارید من پزوشو نمی‌دم عادت دارم از داشته هام میگم هیچ  ادعایی هم ندارم من از نداشته هام فاکتور میگیرم تا حال دلم بد نشه ۶: زنان سختی کشیده زنان قوی هستن که یاد گرفتن بجنگند و  خودشون از پس همه ی مشکلات شون بربیاند اما همه فکر میکنن خوش شانس هستن  )).
اخه میگن تو پرستاری  هم همسنن  منم 23 اونا همه 19 20 خیلی مسخرم میکنن فکر کنم

خب حالا چقد اختلافه مگه یکی دوسال بعدم خیلی کمن تعداد اونایی ک سال اول کنکور شون قبول شده باشن احتمالا اونا هم یکی دو سال پشت کنکوری بودن 

به تمام آرزوهام قول رسیدن دادم 💪
منم حدودا سه ترم دنبال این بودم که کارآموزباشم ولی نشد متاسفانه میشه بپرسم چطور شاغل شدین؟ یعنی خود ...

نه درسم خوب بود و اطلاعاتم زیاد بود 

گفت بیا شرکتم یک دوره یک ترم بدون حقوق کار کردم از مرداد  دیگه حقوق میداد 

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ENTJ•
من خیلیی دنبال این کاری که گفتین بودم من رشتم حقوقه، الان ترم شش هستم از سه ترم پیش کلی دنبال کارآم ...

نمیشه عریضه نویس بشی با یه وکیل مشورت کن حتما استاداتون وکیل هستن ازشون بپرس 

عضویتم به ۹۶ برمیگرده 😍😍😍۱ : ((دخترم نترس شوهر برات هست تو فقط زرنگ باش و با اعتماد بنفس ۲: عزیزم رمز موفقیت شما شوهر نیست اونیکه تو را به کمال می‌رسونه شوهر نیست وجود  خودت هست شوهر به شریک و یه همدم هست   ۳: کارت طلایی نی نی سایت طلاق نست🤔🤔🤔 طلاق آخرین راهه که همیشه براش وقت هست۴ :تصمیم گرفتی توافقی جدا بشی بچه ها چی؟؟؟؟ اونا هم تصمیم گرفتن نطرشون مهم بود برات ؟؟؟؟ ۵: اون چیزهایی را شما ندارید من پزوشو نمی‌دم عادت دارم از داشته هام میگم هیچ  ادعایی هم ندارم من از نداشته هام فاکتور میگیرم تا حال دلم بد نشه ۶: زنان سختی کشیده زنان قوی هستن که یاد گرفتن بجنگند و  خودشون از پس همه ی مشکلات شون بربیاند اما همه فکر میکنن خوش شانس هستن  )).
اخه پرستاری فکر نکنم اینجوری باسه

چه ربطی داره من دو تا از دختر عموهام بیستو دوسالشون بود رفتن پرستاری یکی از دوستام هم لیسانس حسابداری داشت بعد دوباره کنکور داد پرستاری آورد خودت رو درگیر اینجور چیزا نکن از زندگیت لذت ببر اصلا مهم نیست که چند سالگی بری 

عزبزم  از طریق کاریابی پیدا کردم برو کاریابی ثبت نام کن برو دو تا سه تا کاریابی اسمتو بنویس&nbs ...

اها ممنون گلم 

من فارغ‌التحصیل نشدم هنوز 

بنظرتون میتونم سرکار برم 

از کجا شروع کنم بهتره برای دانشجو 

به تمام آرزوهام قول رسیدن دادم 💪