2733
2739
عنوان

عمل سزارین چ ضرری به جامعه میزنه، ی خانمه بی فرهنگ اومده مطب...

| مشاهده متن کامل بحث + 1644 بازدید | 107 پست
خب چرا بی شعور؟چرا انقدر توهین. شما هم با این سبک جوابشو میدادی

من چی جواب این بی فرهنگی‌ش و بدادم؟؟؟ ینی چی برن چهارتا زور بزنن

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر دوتاش سخته

اگه طبیعی حین زایمان درد داره، سزارین بعدش داره 

این دیگه انتخاب شخصیه هر فرده به اون چه🥴😕

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2728

به نظر من نوع زایمان کاملا شخصیه یه بیشعوریم چند روز پیش تو نی نی سایت میگفت برو خودتو زجر کش کن بچه ات کله خربزه ای بشه مازوخیسمی آخه به اون چه ربطی داره من دخترمو طبیعی اوردم کاملا راضیم یکی نیست بگه به شما چه آخه بدن خودمه بچه خودمههههه

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔
کجاش سخته🤣

من هر کس و دیدم اطرافم پدرش در اومده .بیخیال بحث الان نیست.

زایمان طبیعی قلل زایمان درد دادی بعدش خوبی به نسبت ‌.ولی سزارین تازه بعدش شروع میشه .بلندت کنند ببرنت دستشویی، وای دوستم بعد ۱۱ سال هنوزم میخاد سنگین بلند کنه ميگه جای بخیه هام درد داره 

من تو دلم میگفتم گذاشتم شما زور هاتو بزنی   جواب این اشخاص نمیدم و بی اهمیتم چون مغزشون محدود و بسته است  و باید ب همون مغز محدود و کوچیکشون احترام گذاشت 

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.
2738

بنظرم انتخاب نوع زایمان باید بعهده مادر باشه واقعا ظلمه دارن بزور طبیعی رو تحمیل میکنن من الان باردارم و هفته ۲۴ ام یعنی هرشب دارم کابوس زایمان طبیعی رو میبینم تازه پسرمم طبیعی بود ولی تجربه ی خوبی نبود بنظرم

فرضا سزارین اصلا درد هم نداشته باشه من نمیدونم کجا تعریف شده مادر خوب مادریه که حتما حامله بشه از رحم جایگزین استفاده نکنه یا حاملگی سختی داشته باشه دایم درد بکشه آخرشم طبیعی بزاد و تا هفت نسل قبلش جلو چشش بیان بعدم تا دوسالگی حتما حتما شیر خودش بده 

کلا از نظر خیلیا مادر خوب مادریه که دهنش آسفالت شده باشه 

بنظرم انتخاب نوع زایمان باید بعهده مادر باشه واقعا ظلمه دارن بزور طبیعی رو تحمیل میکنن من الان باردا ...

من دکترم یه زیر میزی میگرفت نامه سزارین میداد خودم طبیعی انتخاب کردم،شمام بگرد حتما یه دکتر پیدا میکنی که سزارین انجام بده

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
به نظر من نوع زایمان کاملا شخصیه یه بیشعوریم چند روز پیش تو نی نی سایت میگفت برو خودتو زجر کش کن بچه ...

اون بچه های طبیعی بخاطر مسیر لگن سرشون اینجوری میشه که بعد چند روز با کلاه خوب میشه .چقدر نفهم

من هر کس و دیدم اطرافم پدرش در اومده .بیخیال بحث الان نیست. زایمان طبیعی قلل زایمان درد دادی بعدش خ ...

من دوتاش زایمانم سزارین بود

اولی رو که اصلا نفهمیدم درد چیه

دومی هم درد داشتم ولی نه اینطور که دستشویی ببرند

ولی خواهر شوهرم که سزارین کرد،همینطوری بود،نمیتونست از جاش بلند شه

بنظرم بستگی به بدنت و دکترت هم داره

حالا به حرف و بیان ایشون کاری ندارم اما سزارین به شدت مضره هم برای بچه و هم مادر

بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...
2706