2726
عنوان

نادیده گرفتن خانواده همسر

509 بازدید | 18 پست

سلام خانما 

من خیلی بر خانواده شوهرم خوب بودم ولی بعد مدتی اول مادرشوهرم بعد جاریام مستقیم و غیرمستقیم میگن برما نوه و پسرمون مهمه و همش منو نادیده میگیرن یا شوهرم میگم نریم جایی یا دیرتر بریم میگه تو نیا 

بنظرتون چیکارکنم؟

برو‌ ولی اگه بهت بی محلی کردن تو هم عین خودشون باش مثلا زنگ بزن با دوستت حرف بزن یا مامانت

اما شوهرتو وسط اونا تنها نذار که هی تو گوشش حرفای منفی بخونن

خدایا شکر برای نعمت هات ♥️

جاریات چه گوهین که بیان بهت بگن برای ما نوه مهمه هان 🤨بگو برای منم برادرشوهرم مهمه شماها غریبه اید تا قشنگ بسوزند 

واسه خرید خونه ویلایی و دور از خانواده شوهرم دعا  کنید هر کی دعا کرد بگه براش صلوات بفرستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نرو ، خانواده شوهر منم همینطور بودن ، منم دیگه نرفتم ، اگه میتونی کاری کن شوهرتم نره 

شوهرتم همراهی کرد ؟

واسه خرید خونه ویلایی و دور از خانواده شوهرم دعا  کنید هر کی دعا کرد بگه براش صلوات بفرستم 
نرو ، خانواده شوهر منم همینطور بودن ، منم دیگه نرفتم ، اگه میتونی کاری کن شوهرتم نره 

استارتر تاپیک زده بعد خودش رفته 😐

اره خودش دید چیکار میکنن ، الان که نمیخوام بزارم شوهرمم بره خونه اون عفریته

کی ؟چیکار کردن ؟شوهرت چه طور قانع شد و سبکت تو قانع کردن شوهرت چه طور بود به منم یاد بده لطفا 

کی ؟چیکار کردن ؟شوهرت چه طور قانع شد و سبکت تو قانع کردن شوهرت چه طور بود به منم یاد بده لطفا 

مرفتم خونشون زیاد تحویلم نمی‌گرفتند،  پدرشوهرم چشم رو می‌کرد و تیکه مینداخت. آخرین بارم که رفتیم پدر شوهرم به خانوادم بی احترامی کرد ، منم بعد از اینکه از خونشون رفتیم بیرون به شدت با شوهرم سرد رفتار کردم یه کاری کردم خودش پشیمون شد از اینکه منو برده اونجا . بعدم بردمش پیش مشاور اونم گفت زیاد پیش خانوادت نبر زنتون،  ببین شوهر من منو ییک ماه خونه مادرش نگه داشته بود، به مشاور گفتم من از این مرد بچه ننه خسته شدم، مشاورم باش صحبت کرد، الان خود شوهرم به غلط کردن افتاده میگه خواستم برم تو نیا دیگه ،منم دیگه از وقتی اومدم خونه محل س گ به فامیلاشون نزاشتم ، حتی یه زنگ نزدک،  انقد ک اذیتم کردن 

عزیزم وقتی نرفتی واکنش خانواده شوهرت چی بود و چکار کردن؟

هیچی ، هیچ عکس العملی نشون ندادن، پدر شوهرم که زنگ میزنه به شوهرم احوال منو ازش میپرسه ولی من دیگه محلش نمیزارم . مادرشوهرمم که بدتر ، الحمدلله خواهر شوهر برادر شوهرم ندارم 

2706